Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap óta késik a menzeszem,...

Zabmester kérdése:

Tegnap óta késik a menzeszem, teszt negatív, mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés

Elvileg tegnap lett volna a napja, hogy megjöjjön, de semmi, a hasamat viszont eléggé érzem már két napja, nem is az, hogy fáj, mert ha nekem megjön, akkor brutálisan szokott görcsölni, ez meg ahhoz képest szinte simogatásnak tűnik, de azért időnként érzek valamit. A melleim rettentően feszülnek, párom szerint sokkal nagyobbak is lettek.

Viszont tegnap is, ma is negatívat teszteltem, bár csak én néztem, lehet, hogy itt a nálam sasszeműbb válaszolók látnának rajta mást is, én itt is az összes képet szinte mindig egycsíkosnak látom, szóval lehet, hogy nekem erre nincs túl jó szemem, de nekem egyelőre minden tesztem negatívnak látszik.

Szerintetek meddig várjak a következő teszttel?


2014. ápr. 6. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát a hcg 2naponta duplázodik, ugyhogy minimum 2napot mindenkép várj az ujabb tesztel,és ha az is nega,de még mindig nem jött meg,akkor ujabb 2napot várj. szurkolok neked! :) miota probálkoztok? (R)
2014. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legalább 2 hét teljen el az aktustól számítva. Ha 1 napja késik, akkor nem biztos, hogy azért. A tüneteid lehetnek a menzesz előjelei is. Nekem akkor szokott fájdogálni a hasam (van, hogy 2-2,5 nappal előtte is már), és megnőni a mellem. Szerintem várj még egy hetet. De lehet holnap meg is jön. Ha a tesztben nem vagy biztos, nézze meg a párod is.
2014. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, végül ma sajnos megjött. Most volt még csak az első próbálkozós hónapunk, ezért is vagyok kissé rutintalan még ilyen téren.

Nekem ez a késés volt csak nagyon gyanús, mert amúgy soha de soha nem késett még egy napot sem, plusz a melfeszülés is most jóval tovább tartott, mint máskor szokott. Eddig úgy volt, hogy 2-3 nappal az előtt szokott csak elkezdeni feszülni, mielőtt megjön, most meg egy teljes hétig ilyenek voltak, lehet, hogy ez tévesztett most meg, na meg a késés.

De ezt a hcg duplázódást nem tudtam, ez új információ volt, köszönöm szépen :) Meg amúgy is, köszönöm, hogy írtatok :)

2014. ápr. 7. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!