Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-32 naposak a ciklusaim! Ma...

30-32 naposak a ciklusaim! Ma 30. napon vagyok! A mellem ilyenkor már egy héttel előbb fájni szokott, most semmi! A hasam viszont mensiszerűen fáj! Tegnap reggel negatív teszt! Lehetek terhes? Egész nap hányinger, gyakori vizelés!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Akár terhesség is lehet, de a tünetekre nem nagyon kell alapozni. Ha kimarad egy par napot tesztelj megint.
2014. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg...Ma reggelre kb.egy körömnyi halvány barna vmi volt,de azóta sincs semmi,csak görcsök!Félek tesztelni,nehogy negatív legyen!Szerintetek?
2014. ápr. 3. 16:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon halványan,de pozitív!!!!!Most teszteltem,talán a reggeli erősebb lesz!Egyszer már volt egy vetélésem,azért félek a görcsöktől,de magne B6-ot vettem...!!!
2014. ápr. 4. 16:57
 4/10 A kérdező kommentje:
El sem hiszem!!!
2014. ápr. 4. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy gratula! :) mióta próbálkoztatok?
2014. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
8hónapja!!De tényleg nagyon halványan látszik,de látszik!Remélem,reggel erősebb lesz...Kedden meg úgyis mennem kell más vizsgálatra,szerintetek beugorjak a nőgyógyászhoz vagy korai ?
2014. ápr. 4. 20:52
 7/10 anonim válasza:
Szerintem terhes vagy, nekem is halvány volt a második csíkom nagyon figyelj oda magadra sokat pihenj,az én véleményem szerint még ne menj orvoshoz pár hétig, én 9 hetesen mentem el . Gratulálok :)
2014. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat és a gratulációkat!Eddig minden hónapban azért sírtam,mert megjött...de remélem vége!!
2014. ápr. 4. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Erősödni fog az a csík, két naponta, reggeliből ismételd!


Hasonló helyzetben vagyok. 29-30 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 30. napon. Menzi sehol, csak hasszurka, jobb oldalt. 19. ciklus napon vérezgettem 3 napig és iszonyúan szúrt a petefészkem, főleg a jobb oldalon. Talán beágyazódás volt... ? Tegnap, (29.nap) teszteltem negát, ma már nem mertem, inkább várok néhány napot.

2014. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem most ébredéskor,elég halványka ez is,re nagyon bízom!Talán annyi,hogy ma hajnalban eléggé hányingerem volt!Szurkolok neked!!!!
2014. ápr. 5. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!