Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermeket szeretnék. Hormonviz...

Gyermeket szeretnék. Hormonvizsgálat, de csak h minden rendben van e?

Figyelt kérdés
Hormonvizygálatot szeretnék csináltatni, mert sajnos 7 hónapja probálkozunk, a doki sajna nem áll szóba velem míg 1 év el nem telik, de én mégis kíváncsi vagyok rá, mert csak az idő megy és nem történik semmi? 04.08-án megyek vérvételre, akkor pont 1 hete volt meg. Mutathat így is adatot?
2014. ápr. 7. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ÍGy ne menj vv-re. A ciklus 2-5. napján kell menni.
2014. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát úgy nem tudnak sokat mutatni, 3. és 21. ciklusnapon szokták nézni. Arról nem is beszélve, hogy ha a beutaló orvos nem kéri külön, akkor nem néznek hormonszintet sajnos :/ persze ezt háziorvossal meg tudod még talán beszélni (?), de az időzítés meg akkor sem túl jó.
2014. ápr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
háziorvos nem adhat beutalót hormonokra, de magánban meg csináltathatja, az időpont viszont akkor sem jó.
2014. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is családalapítás előtt állunk, igaz még nem próbálkozunk élesben. Viszont nemrég olyan problémám volt, hogy elkezdtem barnázgatni időközönként, ami arra utalhat, hogy a hormonszintem nem jó, így ha valóban szeretnénk babát, nem biztos, hogy meg fog tudni tapadni stb. Mondtam a nőgyógyásznak, hogy szeretnék egy hormonszintet nézetni, azt mondta, hogy felesleges, így előre nem szoktak csináltatni/nézetni....pedig én is sokkal nyugodtabb lennék, ha tudnám, hogy 100%-ra minden rendben van. Utólag gondolkoztam, és többen is mondták már, hogy ilyenkor azt kell mondani a dokinak, hogy már több mint 1 éve próbálkoztok, és akkor fog "komolyabban" venni.
2014. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

háziorvos nem adhat beutalót, esetleg elmehetsz fizetősre, de ott sem veszik le az összeset, ami kellene.


3. és 21. napi vérvételeknek van értelme, amúgy semmi. Főleg így, hogy a doki nem foglalkozik veled, akkor meg ki értékeli az eredményeket. Attól még, hogy nincs az eredmény mellett csillag, lehet rossz (összefüggéseiben is nézhetik)


inkább keress másik orvost, sokkal több értelme van, mint ennek a saját szakállra vérvételnek!

2014. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!