Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti napokban...

Menstruáció előtti napokban hol van és milyen a méhszáj?

Figyelt kérdés
4 nap mulva kellene megjönnie (nem varom) és a méhszájam fent van,alig elérhető kissé oldalra és kemény. Menzesz előtt ilyennek kell lennie vagy reménykedhetek? Légyszi akinek van tapasztalata írjon
2014. ápr. 7. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem (mert már sok kérdésnél, válasznál olvastam ilyet), hogy a méhszáj helyzetét hogy és mivel nézitek??
2014. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kézzel...természetesen alapos kéz és körömpucolás után
2014. ápr. 7. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam, eddig furcsa volt nekem is, de orvosok is mondják, ezt a cikket találtam róla:


A méhszáj pozíciója

Bár kevesen tudják, a méhszáj helye változik a ciklus folyamán. Ez a mozgás, bár nem érezzük, segíthet meghatározni a termékeny napjaidat. A ciklus elején a méhszáj keményebb, az orrhegyhez hasonló tapintású, alacsonyan helyezkedik el a hüvelycsatornában, és majdnem zárva van. Ahogy a termékenység a ciklus során nő, úgy felfele mozdul el, nyitottabbá, puhábbá válik, és olyan tapintatú lesz, mint az ajkad. Az ovuláció elmúltával aztán lassan ismét visszatér a kiindulási pozícióba.

2014. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Én is olvastam már nagyon sokat róla.érdekelne konkrétan hogy aki babas lett annak kemeny ill puha volte a nemvart előtt.nekem előző hónapban menszi előtt lent vol és puha.most fent van kissé oldalra és csak nagypn nehezen elérhető.de 4 nap alatt még ugye lejjebb mehet...
2014. ápr. 7. 13:13
 5/5 anonim válasza:
Szia, mi lett aztán belőle? Babát jelzett? :)
2023. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!