Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbét vezető csajok. Hogy...

Görbét vezető csajok. Hogy álltok?

Figyelt kérdés
igy karácsony felé? hoz valakinek pozi tesztet a Jézuska vagy az Új év?
2009. dec. 19. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia mi pont egymás után 3 nap voltunk együtt és pont ovum volt !!!

Hát remélem igen!!

Csak félek mert a párom nem akarná!!!

2009. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Három sikertelen év után a mostani az első görbém és nagyon tetszik!!!:)16.-án volt ovum tehát pont az újév első napján reménykedhetek!Fel akartam tenni a görbémet is amiből sz.tem jól látszik,hogy az eddig gondolt 14.-ik cn.helyett 12.-ik napon volt ovum de sajna nem tudom!+++ tesztet mindenkinek!!!
2009. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves Első, általában olyankor sikerülni szokott, ha az egyik nem akarja:)
2009. dec. 19. 23:19
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves Második, ha elárulod, hol vezeted a görbéd, biztosan tudunk segiteni, hogy tedd közzé.pozi tesztet kivánok mindenkinek az ünnepekre...
2009. dec. 19. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves kérdező, aranyos vagy!!

Hát igen az első kicsimet sem akarta apa de jött!!!

Örülök is!!

Már 16 hónapos a drágám csak szeretnék neki kistesót még amig itthon vagyok a picimmel!

Második kedves írónak meg nagyon drukkolok kívánom hogy legyen poz!

Nekem 2007 telén munka után 27-én derült kis hogy babát várok!!!szép estét

2009. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Köszönöm a bíztató szavakat mindkettőtöktől!Fretility friend+ciklus.hu-n vezetem a görbém!Ciklus.hu-t talán fel tudnám tenni de az még nem húzta be a vonalat és abban nem is annyira bízom!Első válaszolónak:jó egészséget a babának és mielőbbi kistesót!Amúgy ha apu megtudná,hogy lesz tesó biztosan örülne neki csak amíg nincs nem érzi a közelségét!Kedves kérdezőnek:mielőbbi eredményes hónapot és pozitív tesztet kívánok!!!Mindenkinek:Békés ünnepeket és boldog új évet!!!
2009. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Clostit szedek (2. kúra lesz) és majd a 2 ünnep között lesz ovum. Szóval majd az új év! Remélem. Nektek szorítok.
2009. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!