Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki fél/félt a...

Van itt olyan, aki fél/félt a teherbeeséstől, mert hányásfóbiája van?

Figyelt kérdés
És hogy tette túl magát ezen?
2014. ápr. 8. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Hányásfóbiám nincs, de sosem tudtam hányni, csak öklendezek meg sóhajtozok, akár órákig. De ez a baba tervezésekor eszembe sem jutott.

A terhesség alatt párszor voltam rosszul, de semmi komoly nem volt, nem hánytam.

29hkm

2014. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hányásfóbiám ugyan nincs, de mint a legtöbb ember én is utálok hányni.

Nem kellett túltenni ezen magamat, mert az erősebb volt, hogy gyereket szeretnék. 1x hánytam csak a terhesség alatt, az sem volt "igazi".


Lehet, hogy Te egyáltalán nem leszel rosszul, előre felesleges ráparázni.

2014. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem világéletemben hányás fóbiám volt, utálok éjszakain utazni mert mindig attól félek hogy valaki körülöttem rosszul lesz és hány... de úgy gondoltam, hogy ez nem lehet akadálya a babának, és nem is hánytam egyszer sem az első két trimeszterben (most vagyok a harmadikban).

Nem tudom a pontos adatokat, de szerintem maximum a terhes nők fele hány, emiatt ne foszd meg magad az élménytől, mert egyébként szuper terhesnek lenni :)

2014. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is utálok hányni, de érdekes, ez eszembe sem jutott, amikor a babát terveztük. Aztán még szerencsés is voltam, ugyanis egyáltalán nem hánytam, de még csak nem is émelyegtem terhességem alatt. Szóval ahogy előttem is írták már, emiatt ne aggódj, mert simán lehet, hogy te sem fogsz hányni.
2014. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én szó szerint hányásfóbiás vagyok/voltam/leszek. Nem tudom, hogy emiatt-e, de én végig hányingeres voltam, minden reggel. Nagyon sokat hánytam is, főleg reggel, napközben, este nem. Mivel reggelre kiürül a gyomor, ugye sokminden nem tud jönni, de az inger az megvan. Nagyon rossz volt....a cukorterhelésről nem is beszélve. Az első nekifutásra, minden kijött belőlem, hiába próbáltam visszatartani. Másodjára sikerült, igaz már más volt a taktikám. Sokáig én is úgy voltam vele, hogy én nem leszek terhes, mert nem akarok hányni. De azátn ahogy teherbe esel, már más értelmet kap, persze nem lesz jobb, meg könnyebb, csak talán elviselhetőbb. Egy kalappal, azért emiatt nehogy ne merj belevágni egy babóba...!! :D Hál isten, ahogy megszületett a baba, mintha elvágták volna. Most a másodiktól rettegek.
2014. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)
2014. ápr. 8. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!