Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vérzek szex közben?

Mitől vérzek szex közben?

Figyelt kérdés

Ez már a második ciklus, hogy barnázok. A múlt hónapban a menstruáció előtt 1 héttel, akkor a hasam is fájt.

Ebben a hónapban pedig pont középidőben, de csak minimálisat. Szombat óta nem barnáztam, de tegnap szex közben véreztem, piros volt és darabos, de nem nagy mennyiség. Ma csak barna, de csak a WC papíron hagy nyomot.



2014. ápr. 8. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
erre nehéz akármit is mondani. Lehet méhszájseb, hormonzavar, gyulladás, bármi. Kérj orvosi kivizsgálást
2014. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy méhszájseb.
2014. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és azt mondta a doki hogy ilyen van, teljesen normális főleg ha félidőben barnázok. Én most babát várok így nyilván nem játszik a dolog de régen nekem is sokszor volt szex közbe is hogy véreztem kicsit. Azért menj el nőgyógyászhoz vetess le kenetet, mert lehet egy bakteriális vaginozistól kezdve bármi finomság úgyhogy fél évente azért nem árt ránézetni kenetre is meg rákszűrésre is.
2014. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Orvoshoz csak két és fél hét múlva tudok menni, addig elvileg egyszer meg fog jönni.

Aggaszt ez a dolog, még sosem volt ilyen. Szeretnénk babát, lehet, hogy túlságosan is.

2014. ápr. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!