Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel tesztet kicsit eláztat...

Gabriel tesztet kicsit eláztattam, az eredmény pozitív, szerintetek érvényes így?

Figyelt kérdés
Kêsôbb CSInálok még egyet,de most nagyon izgulok :-)
2014. ápr. 8. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit jelent h elaztatad? Negy csepp kell ra te menyit tetel ra? Egy ket cseppel tobb akor meg belefer.ted fol a kepet megnezuk.
2014. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4cseppet írtak,és annyit cseppentettem,csak az eredményes rublikába....de azóta csináltam másik tesztet,azis gabriel-es,és azonis egyértelműen pozitív :-) és mostani teszt,nemis reggeli :-) még nem olyan erős,mint a controllcsík,de rendesen látszik.nemkell keresni :-)
2014. ápr. 8. 20:16
 3/8 A kérdező kommentje:

lefényképeztem,de nem olyan fényképen,mint valóban...felesleges felrakoni,de a párom is egyértelműen látja :-) csak nem merünk örülni,mert volt már vetélésem,és nemakarok előre inni a medve bőrére...

Másrészt meg nagyon görcsölnek a petefészkeim,ami nemhinném,h normális terhesség alatt,mert ha csak a méhem görcsölne,akkor okés,h tágul a méh,de most a petefészkeimmel együtt..és félek,nehogy méhen kívüli legyen,azt nemélném túl...

2014. ápr. 8. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Grarulalok! Ne aggodj a gorcsoles miatt amig nem nagyon eros, es nem kiseri verzes. En is gorcsoltem sokaig, es ott a petefeszkeknel. Sok boldogsagot! :)
2014. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De szinte legtöbbször csak ott görcsöl elég erőset,de amikor anno terhes voltam,csak a méhem görcsölt....tudom,h minden terhesség más...de annyira félek,nemakaorm elveszteni ezt a babát,évek óta nemjött össze,és most csakis azért sikerült mert elkezdtem e vitamint szedni,mert nagyon vékony a nyálkahártyám,éshogy megvastagítsa...tudom,h sokan nem hisznek benne,h használ,de tessék,itt vok én példának...

Szval akkor tényleg ne ijedjek meg a petefészeknél való görcsök miatt? lehet hogy a méhszalagok nyúlnak? jajj,még orvoshoz sem merek elmenni,neh nelegyen szívhang....

2014. ápr. 8. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Detto ugyanigy voltam. Elso babanal en sem gorcsoltem ott, most a 2.-nal viszont mar a 20. ciklusnapomtol. El is tartott a tizen valahanyadik hetig, aztan elmult de jottek helyette az alkalmankenti kemenyedesek. Szedj magnerotot, es sok folyadekot vigyel be! Nekem azt mondta egy doki, hogy a keves folyadek bevitel miatt is lehet tobb gorcsolgetes. Nagyon drukkolok, minden rendben lesz! Mikor mesz dokihoz? En most a 2. babaval mensi keses utan 10 nappal voltam eloszor. Most 27 hetes vagyok:)
2014. ápr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csináltál újat?

Nekem a 3.terhessegemnel volt ez,majdnem a 7.hetig eltartott.

Magneziumot szedjél,de nekem a dokim meg a nospat is mondta,a nagyon kellemetlen görcsökre.

Ne izgulj nem lesz baj!

2014. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen,csináltam,és a második is pozitív :-)

Kezdem már felfogni,h terhes vok :-)

Köszönöm A jó tanácsokat,sztem kedden megyünk dokihoz,akkor már majdnem 6 hetes leszek,remélem lesz szívhang,előzőnél nemvolt...később sem sajna,és nagyon bennemvan,nehogy megint ez legyen.,de próbálok jóra gondolni,éS A PÁROM IS TELJESEN ODA VAN :-)

holnap veszek is terhesvitamint :-)köszi csajok

nektek am. macerás volt a terhességetek?

2014. ápr. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!