Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött a menzeszem akkor...

Ha megjött a menzeszem akkor nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

22-én vesztettem el a szüzességem. Gyógyszert nem szedek, vérzésem rendszeres, a hétvégén kellett hogy megjöjjön és pénteken meg is jött. Ha van menzesz akkor a terhesség kizárt ugye?

20/L


2014. ápr. 8. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Szüzesség elvesztése után van, hogy a ciklus is bezavarodik egy kicsit a hormonok hatására, megfelelő védekezés mellett emiatt sem kell aggódni.
2014. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem!Akkor kizárt a terhesség,ha védekeztetek!

Attól,hogy megjött még lehetsz terhes!

Szóval,volt védekezés megfelelően??

2014. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Volt hogy gumi nélkül rakta be, de nem élvezett belém.

De úgy tudom terhesség alatt nincs menzesz. Lehet vérzés, de az nem olyan mint a menzesz nem?

2014. ápr. 8. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:

istenem, mindig engeded gumi nélkül, ha nem szedsz gyógyszert?

te fogsz menni kaparásra, ha gyerek lesz belőle

2014. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 e-ditta ***** válasza:

Gumi nélkül akármlyen röviden is rakta be, lehetsz terhes. Az meg, hogy megjött a vérzésed, NEM jelenti, hogy nem lehetsz terhes, föként, hogy igencsak közel volt a peteééréshez az idöpont, amikor együtt voltatok.


A legokosabb, ha elöször is csinálsz egy tesztet, utána meg többé nem fekszel le senkivel védekezés nélkül.

2014. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 e-ditta ***** válasza:
Terhesség alatt is lehetséges, hogy valakinek megvan a vérzése, mégha nem is általános. De föként az elsö menzesz nagyon sokszor nem marad ki.
2014. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 20 évesen (akkor is, ha most veszítetted el a szüzességed) illene tudnod, hogy ha nem élvez beléd, akkor is teherbe eshetsz az előváladék miatt és a megtermékenyülés után tényleg sok nőnek még megjön egyszer...

Ha csitri lennél, elmentem volna a kérdésed mellett, de elszomorít, hogy egy 20 éves felnőtt nő ilyet nem tud és el kell magyarázni... bocsi, nem bántani akarlak, de inkább ne szexelj még és tanulj előtte egy kis biológiát...

(Egyébként nem hinném, hogy teherbe estél...)

2014. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni...

Amúgy ma csináltam egy x-epil tesztet és negatív lett. A másikat is megcsinálom majd valamikor.

2014. ápr. 9. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fenének nem védekezel végig? Jahm mert a fiúnak legyen job, Te meg menj kapartatni...
2014. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!