Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menzeszem 1 hete. Nem...

Késik a menzeszem 1 hete. Nem szokott. Megszakitasosan vedekeztunk.4 napja teszteltem negativ lett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A párommal megszakitásosan védekeztünk, mivel úgy vagyunk vele ha jön jön, ha nem nem. A tüneteim: viszket a mellem, szédülök ha felállok, elindulok, délután is alszom, gyakori vizelési inger.

A gond az, hogy nem számoltam most vele, keveset is vagyunk együtt... de utánaszámoltam, pont peteérés napján voltunk és lehet egy kicsit elment bennem... Mit gondoltok? Lehetnek terhes tünetek?


2013. aug. 19. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes igen! Tesztelj holnap! És írd le mi lett a végeredmény :)
2013. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen.. tesztelj.. :)
2013. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1het keses utan mar nagy valoszinuseggel kimutatna, sot mar elobb is ki szokta.De ha a holnap reggeli is nega lesz, sztem nem vagy terhes.
2013. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :-)


Ma reggeli tesztem: halvány pozi! :-) Babázunk!!! :-))

ti mikor mentetek dokihoz? :-)

2013. aug. 20. 08:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratu! :) 5. het, elobb nem erdemes! :)
2013. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na gratulálok:) Puszi a babának:)) Kislányt vagy kisfiút szeretnétek? :3
2013. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!