Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején volt valakine...

Picsusz kérdése:

Terhesség elején volt valakinek petefészek szúrkálás egyik, vagy másik oldalon?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez majdnem mindenkinek van, természetes.
2014. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt a bal oldaliban. Kb 1 hónapos lehettem.

Egész éjjel elég durván szúrt. :/

2014. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En ezt nemertem miert szurkalodik a petefeszek ha terheseg all fent? Bocsika ha ertetlen voltam.
2014. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam,hogy tünete a terhességnek,meg a mindjàrt megjön érzés.Az is volt nektek?De gondolom az is enyhébb vàltozatban.Nekem napok óta a jobb petefészkem szurkàlgat enyhén.Már késik 2 napja,tesztet még nem akarok csinàlni,mert sokat csalódtam már.
2014. ápr. 9. 19:51
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Na:

Félre a tréfát: a terhesség elején a pete kilökődési helyén sárgatest, nem egy esetben kis ciszta is kialakul. Ez okozhat bizonytalan hasi tüneteket, de valószínűbb, hogy még ennél is ártalmatlanabb a dolog: az alhasi vérbőség miatt olyan szurkáló-hasi teltség-feszítés szerű érzés van. Pont olyan, mint amikor készül megjönni a menstruáció. Ezt a terhesség hamar "kinövi".

A koraterhességet valóban fenyegető jelek nem ezek.

Dr. Nagy László


:) No para. :)

2014. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én mára nem vártam, még nem is jött meg, de nem merem magam beleélni, mert 23 napot azért szokott késni máskor is, aztán végül megjön. :(


Úgyhogy reménykedjünk é bízzunk benne, hogy ezúttal sikerült, de mindezt valahogy úgy tegyünk, hogy mégse legyünk túlságosan csalódottak ellenkező esetben.

Nem könnyű, mi? :)


Szurkolok nekünk!

2014. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 23 napot, hanem 2-3 napot... Elírtam. :)
2014. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3 év után már én sem merem beleélni magam,nem is akarok rá gondolni.De mikor a vége fele érkezik az idő,és ha késik csak 1 napot is,akaratlanul is reménykedni kezd a ember.Én is így vagyok vele,de félek reménykedni,mert a csalódás nagyon rossz.Hányszor volt már olyan,hogy már biztos voltam benne,hogy sikerült,terhes vagyok,erre mindig megjött,és nagyon nehéz volt elviselni.Most csak azért írtam ezt a kérdést,mert ilyen tünetem még nem volt,max.peteéréskor.Ami volt ebbe a hónapban az ovu teszt szerint,jókor is voltunk együtt.De lehet ismét csak a szervezetem játszik velem,és ez a mensi jele lesz :(
2014. ápr. 9. 20:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia. Terhes voltál? Nekem most szurkal a bal oldalt
2018. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen,kislányom született 😊
2020. aug. 25. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!