Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom, terhes lettem-e...

Nem tudom, terhes lettem-e mert nagyon halvány pozitív a teszt. Influenzás vagyok, ez mennyire árthat a babának?

Figyelt kérdés

Lázcsillapító vagy láz? Melyik legyen?

Holnap tudok csak dokihoz menni.


2014. ápr. 9. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Panadolt ha van otthon nyugodtan vehetsz be. En is most azzal elek mert elegge faj a torkom.
2014. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az influenza nem okoz bajt a babának, de a magas láz igen. Ezt a dokim mondta.
2014. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nincs, csak Algopyrin. Arról is jókat írnak ilyen esetben. Megpróbálok egyet.
2014. ápr. 9. 21:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 9. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:

én is beteg voltam a terhességem elején ráaádul nem tudtam hogy terhes vagyok ezért toltam ezerrel a rubophent..

aztán csináltam másnap egy tesztet és mikor láttam hogy pozitív rohantam a dokihoz gyógyszerért.

Ő algopirint írt, és mivel mandulagyulladásom volt, antibiotikumot is...de azon nyomban elmúlt a lázam mert olyan erősen küzdöttem agyban így algopirint végül is már nem vettem be.

Egyébként van aki meg a rubophent ajánlja, pl. a patikában azt adták terhességi lázcsillapitásra...

de volt olyan dokim aki eleve utálja a rubophent az meg a panadolt mondta...

egy biztos, a lázat le kell vinni, és még mindig jobb gyógyszerrel le vinni mint sehogy, ebben valamennyi doki egyetért.

A langyos zuhany segíthet, vagy a végtagjaidra rakhatsz hideg nedves törülközőt, de 38 felett már vedd be a lázcsillapítót, és nagyon bebugyolálni sem szabad magad (ezt meg az ügyeletes mondta) mert bizonyos hő felett meg hősokkot kaphatsz a sok takaró alatt.

Szellőzzön a tested az a lényeg.

És ne izgulj, nekem 40-41 fokos lázam volt (komolyan!!!) egy napig 6 hetesen, előtte és utána 39 fokos...de megmaradt a babó, most már 27 hetes vagyok, szépen fejlődik. Tehát kitartást, mert ha agyban meggyógyulsz a tested is sokkal jobban lesz :)

2014. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos közben megjött. :(

De köszönöm a segítséget, ha összejön a baba, észben fogom tartani! :)

2014. ápr. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!