Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 halvány terhességi teszt,...

3 halvány terhességi teszt, és 3 napos késés után megjött a mensim! Elment a baba?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 5 nappal készítettem az első tesztet, ami 10 perc után halvány pozitív lett, másnap reggel a következőt ami 7 percen belül halvány pozitív lett, majd rá két napra a harmadikat ami szintén halvány pozitív lett! Majd késett három napot, de a harmadik nap reggel megjött! Eleinte sok volt, de nap közben kevés volt! Amúgy mindig nagyon szoktam görcsölni menszeszkor, de most nem! A hasam is szokott menni, de most az sem volt! Elment a baba? Vagy mi történt? Nap közepén csináltam megint egy tesztet és az 10 perc elteltével halvány pozitív lett, halványabb mint az eddigiek!

#terhességi teszt #pozitív #de mégis megjött
2014. márc. 23. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen teszt volt?
2014. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az első kettő facelle terhességi teszt, a 3. pedig gyógyszertári, az utolsó meg egy kis egyszerű teszt!
2014. márc. 23. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

menj el orvoshoz, lehetsz terhes attól hogy megjött, nem te lennél az első

bár sok reményt nem fűznék hozzá

2014. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát simán lehet nekem 12 nap késés után lett először pozitív a teszt rá 3 napra vagy 3szor erősebben megjött,erős derékfájdalommal párosítva,doki megerősített hogy volt egy spontán vetélésem
2014. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így már én se fűzök hozzá sok reményt! Pedig már nagyon szeretnék babát!
2014. márc. 23. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ti nem olvassátok el a teszt leírását? Mi az, hogy 10 percen meg 7 percen belül pozitív lett? 3 perc alatt kell megjelennie a csíkoknak kb. utána már érvénytelen... 10 perc.. jézus.. az még száradási csík is lehetett, azért lehetett halvány.
2014. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Kedves utolsó!Amit én használok teszteket azon az van írva,hogy 10 percen belül kell leolvasni az eredményt,de legkésőbb 30 perc múlva.
2014. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Az más, de a facelle nem ilyen.
2014. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Gyógyszertári tesztere is az volt írva, hogy 10 percen belül le lehet olvasni az eredményt és nekem 10 percen belül pozitív volt!
2014. márc. 24. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!