Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mással is előfordult ilyesmi?

Mással is előfordult ilyesmi?

Figyelt kérdés
Nemrég múlt el a menzeszem. Előtte késett ugyan egy hetet, csináltam is tesztet, ami negatív lett. Most viszont mióta elmúlt, folyamatos és elég erős hányingerem, hasszúrkám van. Így is lehet, hogy terhes vagyok?
2014. ápr. 10. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül!
2014. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most nincs itthon, majd holnap veszek.
2014. ápr. 10. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor holnap tesztelj egyet, aztán írd ám meg, mi lett! ;)

Én meg ma vagyok a 8. cn-on (1,5 napig tartott a legutolsó menstruációm), és pont valami hasonló motoszkál a fejemben. Mondjuk én tesztet nem csináltam (még), de eléggé gyanús vagyok magamnak! Nagyfokú álmosság, gyakori émelygés és ami a legfurcsább számomra, hogy a mensis görcseim nem múltak el!

2014. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az az ami nekem se múlt el. :D
2014. ápr. 10. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Most legutóbb milyen volt a vérzésed? És hány napig tartott?
2014. ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tesztelj, bár ha negatív volt előtte a teszt és meg is jött, akkor nem hiszem hogy terhes vagy
2014. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
öt napig tartott, általában 6-7 napig szokott, de ugyanolyan volt szerintem, mint máskor is szokott.
2014. ápr. 10. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
mit mutat a teszt?
2014. ápr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma délután csináltam. Negatív lett.
2014. ápr. 12. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!