Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt elvileg negatív első...

A teszt elvileg negatív első pillantásra, de aztán "várjunk csak! " olyan mintha mégis lenne ott egy másik hajszálvékony vonal ami éppen hogy látható. Lehetséges hogy azt a vonalat lássam aminek el kell szineződnie?

Figyelt kérdés
vagy csak azért vékony és alig alig látható (ha nagyon nézzük, elsőre pillantásra nem tűnt fel) mert korai volt a teszt?
2008. júl. 25. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha korán teszteltél, előfordul a halvány pozitív eredmény. De ha pár nap múlva megismétled, már tuti erősebb lesz. Remélem hétfőn egyértelmű + teszted lesz.
2008. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Remélem, nem csak a szemem káprázik. Mert egy kicsit meg kell döntenem hogy lássam, márha van ott valami. Első ránézésre semmi, aztán nézem és mintha mégis látnék vmt.

Volt már valaki így?

2008. júl. 25. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos volt!Annyira szerettem volna hogy szinte oda kepzeltem.En is ugy voltam hogy szabad szemmel eppen csak lathato volt ha a feny fele tartottam.Sajnos szerintem ne eld bele magad mert utanna nagyon rossz!!Varj par napot es probald meg ujra!!!!Remelem akkor mar rendesen + fog mutatni!!!!!!!!!!Szurkolok!!!!
2008. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, arik vagytok!!!
2008. júl. 25. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:

nos elviekben az van amit az eső írt és két nap múlva már dupla ennyi hcg-d lesz és jobban fog látszani.

A másik, ha egy steril tesztet amit még nem használtál közelről alaposan nézegetsz, akkor azon is lehet látni hol kell majd lennie a csíknak, mert ott fényesebb irrigatív réteg van rajta, de az igazából szintelen.

Remélem sikerült!

2008. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is volt három teszutem májusba ami halványan pozitív lett,teljesen beleéltem magam aztán megjött.Most késett egy napot teszteltem és ez már bizony igen erős pozitív lett.De a barátnőm így járt ahogy te még a mensi ekött megcsinálta ami annyira halvány volt aztán várt egy keveset meg persze nem jött meg neki és kb.egy hétre már teljes erős lett neki is.Drukkolunk!
2008. júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vegyél ma egyet és holnap reggel csináld meg, szorítunk!!

2 hónapos kisbaba anyukája

2008. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!


Remélem pár nap múlva már erős második csík lesz!

2008. júl. 25. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én mensi előtt egy nappal teszteltem pozitívat! Nekem is halvány lett, de konkrétan kivehető volt az a második csík, nem kellett vizslatnom a tesztet, mert egyértelműen látszódott! Nekem ez a Clearblue teszt volt, ezt szívből ajánlom neked is, szerintem nagyon nagyon jó!

Szorítok hogy baba legyen!

14 hetes kismama

2008. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!