Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen lesz a testem a terhess...

Milyen lesz a testem a terhesség után?

Figyelt kérdés
Régen kövér voltam és megmaradt a kövérségem után a lógós bőr és a stria.Most ha elkezd nőni pocakom akkor csúnyább vagy szebb lesz a bőröm? Létezik hogy szülés után duci maradjak és ezáltal a bőröm visszanyerje feszességét?
2014. ápr. 12. 02:19
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Nezd, pocakosan biztos kifeszul majd a borod. De mostctenyleg az a celod, hogy visszaducisodj? Tok jo, h lefogytal, egeszsegesebb a vekonysag. Leendo gyermejedre is gondolj, amikor dontesz! En inkabb az egeszseges vekonysagot valasztanam, nem lenne celom a visszahizas. Es oszinten megmondom, ha annyira zavarna a bor a hasamon, leoperaltatnam a tervezett gyermekek megszuletese utan.
2014. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zabmester ***** válasza:

Nekem terhesség után maradt lógós bőr a hasamon. Most egy picit azért is várom, hogy terhes legyek ismét, hogy megint feszes legyen a pocim :D Tudom, hogy hülyeség, de legalább abban a néhány hónapban nem fog lógni a bőröm. De utána szeretnék megint visszafogyni, és ha már nem szeretnénk több babát, én inkább összespórolom a pénzt egy hasplasztikára, és eltávolíttatom a felesleges bőrt. De csak amiatt nem híznék, hogy ne lógjon a hasamon a bőr.

Persze marha drága egy ilyen műtét, és a beszámolók alapján elég fájdalmas a felgyógyulás, és hosszú ideig is tart, de inkább ezt vállalom be, mert nagyon nem szeretem, hogy így megnyúlt a bőröm.

2014. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!