Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki itt aki 16 évesen,...

Van valaki itt aki 16 évesen, vagy azelőtt esett teherbe?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy megtartottátok e a babát, hogy viseltétek ti és a szülők?

2014. ápr. 12. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Megtartottam. A szüleim azt mondták vagy elvetetem vagy elköltözök. Mentem otthonrol. Nem bántam meg a döntést, már 5 éves :)
2014. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem tartottuk meg ,sajnos.Azóta van már egy 2és fél évesem és most vagyok 29hetes a másodikkal.A döntést azóta is bánom,de akkor nem volt más megoldás :(
2014. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Néz ki a megyéd kisebbségi részére ott lesz egy pár.
2014. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám. Ezelőtt 43 éve. :)

Mondjuk a nagyszüleim azt mondták, tartsa meg, majd felnevelik, csak ne menjen hozzá a gyerek apjához. Persze anyukám halálosan szerelmes volt, hozzáment, megszülte a babát. Aztán nehány év múlva elvált. De a szülei mindig mindenben támogatták.

2014. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Én a 18. szülinapom előtt tudtam meg, hogy babát várok! Akkor már 7 hónapja voltunk együtt a párommal!! Mikor kiderült a párom és a szülei nem akarták a babát! Az én anyukám annyitt mondott jól gondoljam meg!! Nekem megsem fordult a fejemben az abortusz! A barátomnak mondtam hogy én meg tartom! Ha velem marad ha nem! Velem maradt! Mai napig együtt vagyunk! :)

Miután tudatosult mindenkiben hogy marad a baba kezdett mindenki pozitívan hozzá állni a dologhoz! Még a párom anyukája is aki a legjobban ellenezte az egészet! Nem bántam meg!!!! Soha nem is fogom! Jövőhónapba lesz a kisfiam két éves! Mindennél jobban szeretem őt!

2014. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

"Akkor már 7 hónapja voltunk együtt a párommal!! "


Nem csak akart lenni, 7 hónap még felnőtteknél is kevés nemhogy 18 éveseknél.

2014. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem azért emeltem ki a 7hónapot mert hogy jó dolog vagy épp hosszú időnek gondolom! Csak leírtam a dolgokat! Mert hát inkább így, ilyen rövid idő után mint vad idegennel részegen a disco wc-ben....
2014. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Aki disco wc-ben csinálja annak úgyis mindegy, ennyire nem kell szélsőségekbe gondolkodni.
2014. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Tesóm barátnője még 15 éves sem volt. Ő megtartotta, most már egy éves a pici, a család támogatta, a sulit is tudta folytatni.
2014. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen szültem, egy egészséges kislányom született. Egyedül nevelem, leérettségiztem. Most ô 5, én 19 éves vagyok.
2014. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!