Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a párommal...

Együtt voltam a párommal (élettárs) , gumival védekeztünk de kiszakadt, de még nem ment el. Csak előváladéka volt. Kb a 13. napon vagyok. Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok! Még nem terveztük a babát, persze ha jönne akkor boldogan fogadnánk, mindenképp megtartanánk.
2008. júl. 25. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, ma nagyon szurkál az alhasam a jobb oldalon...
2008. júl. 25. 14:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem túl sok esély van, de elviekben nem lehetetlen, hiszen az előváladékban is vannak hímivarsejtek.
2008. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szurkálás valószínűleg peteérésre utal. Ha babát szeretnétek, akkor azt tanácsolnám, hogy ma legyetek együtt, de mivel egyelőre nem a teherbeesés a cél, ezért ma és holnap csak óvatosan, mert a legtermékenyebb napodon vagy!!
2008. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a szurka tényleg pé llehet, de a mostani gumik már be vannak kenve spermicid ölővel, így ha kiszakad is megöli a katonákat.

sztem nem lesz baj...

2008. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso valaszolonak:


Epp par napja olvastam egy masik weblapon, nogyogyasz irta (!), hogy hiaba van bekenve az ovszer spermicid anyaggal, ha kiszakad a gumi, ugyanugy esemeny utanit kell bevenni, ugyanis ha jo sok "katona" volt benne, ertsd: nem csak elovaladek, akkor siman teherbe eshet az ember lanya, hisz nincs tul sok spermicid anyag az ovszeren. Ehhez hozzahasonlitaskent emlitette azokat a huvelyen beluli fogamzasgatlokat, amelyeket spermaolo anyagokkal kell bekenni hasznalat elott, hogy azok igy sokkal hatasosabbak, (marmint a kiszakadt, spermicides gumihoz kepest), mert tobb a spermaolo szer ezeknel, mint egy sima ovszernel.

2008. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!