Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2hétnél jóval többet...

Már 2hétnél jóval többet késik a menstruációm és vizes átlátszó folyásom van. Mitől?

Figyelt kérdés
Csináltam már 3 tesztet de mindegyik negativ volt. Menszi elott mindig egy héttel elöbb szokott fájni a mellem, de még az sem fáj. A derekam fájdult meg egy picit és bő vizes átlátszó folyàsom van.

2014. ápr. 13. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A bő vizes átlátszó folyás legtöbbször mensi előjel.

De az is lehet, hogy később volt a peteérésed.

Ha megtörtént a tűszőrepedés, 16 napnál nem szokott több lenni a luteális fázis.

Így vagy későbbi peteérés (ekkor lehet esetleg baba, vagy csak a későbbi peteérés miatt hiszed hogy késik), vagy nem volt peteérésed és ezért késik.

Ha ez rendszeres, akkor érdemes dokihoz elmenni.

2014. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem még nem volt ilyen sok. Meg akkor érezném a mellemen hogy megfog jönni. De semmi. Még nyűgös se vagyok. Azt mondjàk, hogy nekem még nem maradhat ki a menszim, mert még fiatal vagyok. Ha cisztám lenne, akkor azt érezném, mert nyomná a szerveimet
2014. ápr. 13. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A mensi kimaradása nem korfüggő, okozhatja bármi, általában stressz vagy hormonális probléma. A cisztáról magad sem tudod mit írtál, akkora hülyeség. Ha most kezdtél nemi életet az közrejátszhat, egyébként elmész dokihoz és megvizsgál.
2014. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem pedig ezt egy ápoló mondta...

Már 6éve élek nemi életet.

2014. ápr. 13. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig 33 napos szokott lenni a ciklusom. A múlt hónapban 47 napost volt. Vezetek hőgörbét, amiből kiderült, hogy a peteérésem a 34. ciklusnapon volt.

Dokihoz is elmentem utána, de azt mondta, hogy eleve hosszú a ciklusom, így ennyi késés még belefér. Amúgy rendesen megvizsgált UH-val is és mindenhogy, ahogy szokás egy alapos nőgyógyászati vizsgálaton. Cisztám sem volt!


Én nagyon tudom ajánlani a hőgörbét, mert nem csak babatervezéshez jó (én azért csinálom), hanem megismered a saját tested, és nem aggódsz ha késik. :)

2014. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyik hónapról a másikra kimaradt egy mensim... Nem voltam terhes, elmentem dokihoz és PCOS-t állapított meg. Nem vészes szindróma, ne engedd, hogy erős gyógyszereket kapj. Én nem kezeltettem, hanem a kajára figyeltem oda.

(nem ettél több édességet, mint előtte?)

Elmúlt magától, viszont lehet kapsz majd gyógyszert, amitől megjön.

2014. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahhhh. Szerdan van idopontom a nogyogyhoz. Nem tudom mi okozhatja :S titokban azert remelem hogy az orvos azt mondja , hogy a szivem alatt hordok meg egy eletet.. :$
2014. ápr. 14. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!