Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kit válasszak Pécsett nőgyógyá...

Kit válasszak Pécsett nőgyógyászomnak?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy választott orvosra, mert nemsokára lombikra megyünk, és nem akkor akarok nőgyógyászt keresni ha terhes leszek, hanem még előtte (pl. vizsgálatok miatt is). Akikben csalódtam: Panka Tibor, Hánzli, Mihelisz, Makarész.

Olyat szeretnék aki megbízható, figyelmes és jó szakember is. Ha lehet magánrendelés címeket is adjatok meg. Köszi!

Tapasztalatokat is várok!


2009. dec. 21. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én a Borsayhoz járok a Megyeibe. szerintem nagyon rendes, jó szakember és többek között azért szeretek hozzá járni, mert elmagyarázza a dolgokat, nem érzem nála annyira futószalagosnak a vizsgálatokat. van magánrendelése is, a Rákóczi úton, pontos címet sajnos nem tudok (Lépcsőház étterem mellett)
2009. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Tudok én is ajánlani neked nődokit Pécsen!A neve Dr.Várnagy Ákos,és ő nekem a lombikot intézte,de egyben szülést is vállal!

2009. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is dr. Várnagyhoz járok, maximálisan meg vagyok elégedve. Ha írsz privit, megadom a számát. A klinikán dolgozik, és ott van magánrendelése is.

2009. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kétszer váltottam, mert úgy éreztem nem figyelnek rám, egyes esetekben másokkal is összekevertek. Most úgy érzem, megkapom a kellő figyelmet. Dr. Banó Lászlóhoz járok. Van magánrendelése is, ugyanott, ahol sztk-s, a Veress E. u.-i rendelőintézetben. Én ajánlani tudom őt. Gyors, egyenes, korrekt, nem szépít, nem kedveskedik (nekem ez nem is hiányzik egy nőgyógyásztól).
2009. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!