Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsett kit válasszak szülész-...

Pécsett kit válasszak szülész-nőgyógyászomnak?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az Édesanyák utján a Wilhelm Ferencet a Megyeibe a Varga Tamást ajánlották! Utobbihoz elég nehéz bekerulni! Sokmindenkit kérdeztem a legtöbbször Őket mondták.Azért járj utána Te is. Remélem segitettem!3hetes kismama
2007. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.én a Gőcze prof.hoz járok.nagyon aranyos,türelmes és nagy tudásu.a Szabadság út 44-ben van a rendelője.ugyanazon az árakon dolgozik,mint mások.rendelése:kedd,csüt:17-19.30-ig.

tel:72/211-006

2007. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én Dr Rácz Sándort ajánlom az Édesanyák útján. Nagyon kedves, fiatal orvos, nála szültem egy hónapja. Nem a fogadott dokim volt, mégis nagyon korrekt volt, meg kedves és nagyon jó orvos. Amúgy az egész szülészetről csak jót tudok mondani.
2007. nov. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Banó Lászlóra teszem az életem!!!

Veress Endre SZTK, sztk és magánrendelője is van.

Egy isten!! .-))

2008. febr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!