Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 25-re nem várom.25-ös...

December 25-re nem várom.25-ös érzékenységű teszt vajon kimutatná 24-én?

Figyelt kérdés
Annyira szeretném, ha baba lenne a karácsonyi ajándékunk, és estére már a fa alá tehetném a pozi teszt,ha sikerült. Szerintetek ha reggel tesztelnék vajon kimutatná már az eredményt? Mensi előtt egy nappal akár? A ciklusom mindig 30 napos, tehát a pé-m 10-én volt...
2009. dec. 21. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban 10-én volt a peteérésed, akkor a 10-es erősségű teszt nagyobb valószínűséggel kimutatja.

A 25-ös lehet, hogy még nem.

Drukkolok, hogy baba legyen!

2009. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10-es érzékenységűvel esetleg igen. Drukk neked, szép ajándék lenne. Az én személyes tapasztalatom, hogy ma vagyok a ciklusom 28. napján, (eddig ez volt a leghosszabb),s 15 nappal ovu után. Reggeli elsőből Medi-Lab negatív, bár még nem is jött meg. Remélem te szerencsésebb leszel.
2009. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Használj Clearblue-t, nekem ez nagyon bevált, 4 nappal mensi előtt reggeli elsőből már pozitív volt a teszt! Még ki sem értem a wc-ből, és már ott volt a plussz jel! :)

Valóban gyönyörű ajándék lenne, kívánom, hogy valóra váljon!

Tüneteid vannak?

És írd meg mi lett az eredmény!

7+2 hetes kismami

2009. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos nem kapható CB,vagy csak nem tudok róla... de talán sikerül majd valahol találnom...

Tüneteim? Hááát, nem mondanám igazán tünetnek, csak annyit vettem észre, hogy pé utáni 4-ik naptól 2-3 napig szúrkálgatott hol a méhem, hol a jobb petefészkem. Azóta pedig folyton görcsölget és beleszúr a köldököm alatt. Ami még furcsa volt: egyik este ahogy megfőztem a szokásos esti kávénkat, felfordult a gyomrom az illatától és azóta nem esik jól a kávé. Valahogy nem kívánom. Az éhségérzet és mellfeszülés nálam megszokott mensi előtt, csak most valahogy máshogy feszülnek. Ja, és még sűrű,fehér krémes folyás. Nagyjából ennyi. Szóval, csak reménykedni tudok...

Köszi a biztatást! Ha nem találok clearblue-t, akkor vmi 25-össel megpróbálkozok. Hátha...Szorítsatok nekem! :)

2009. dec. 21. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz vateráról 10-est rendelni???? vannak olyan aukciók, amiknek nem kell megvárni a lejártát, csak megveszed és megbeszéled az eladóval a részleteket az átvételről! én 5 db 10-es érzékenységűt vettem 500 ft-ért!!

kívánom, hogy ilyen szép, élethosszig tartó ajándékotok legyen a fa alatt!

2009. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a Vateráról rendelsz ma délután, akkor még holnaputánig odaérehet hozzád utánvéttel, levélben!


Én is olyan teszttel teszteltem ovu után 12 nappal pozitívat.

2009. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia Mi újság???

A tünetek közt nekem is az volt gyanús, hogy középen fájt a hasam, szúrt a köldökömnél, és sűrű fehér folyás volt a 22. napon, utána meg tök száraz voltam.

Remélem baba van, nagyon drukkolok!!!!

3. válaszoló

2009. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, elobb megjott, mint kellett volna. 27-ik napon megjott, de olyan rosszul voltam,hogy az nem emberi. Hanyingerem volt a gorcsoktol, alig eltem. Hatha majd a mostani probalkozasok meghozzak az eredmenyt...Olyan jo lenne vegre...
2009. dec. 28. 08:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj annyira sajnálom! :(

Kívánom, hogy mielőbb jöjjön a kis pocaklakó!

Sok sikert, és fel a fejjel! 3. válaszoló

2009. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!