Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így van esély a teherbeesésre?

Így van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Márc. 22-én jött meg a mensim, de csak ápr. 10-étől tudtunk együtt lenni. Ez már késő ugye, lekéstük a peteérést? Így nincs esélye a teherbeesésre, ha jól gondolom. (Ciklusaim 27-29 naposak.)
2014. ápr. 14. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az már a 20. ciklusnap, ha jól számolom. Ha 28-29 napos ciklusodnak valóban a középidejében van az ovuláció, mint azért a legtöbb emberbernek, akkor nagy valószínűséggel már késő... Létezik ugyan későbbi peteérés és extra peteérés is, bár ez utóbbi szerintem nagyon ritka. Esetleg éreztél-e 10-e környékén szurkálást vagy volt-e nyúlós nyákod?
2014. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt egyik sem.
2014. ápr. 14. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy most lekéstétek. De fel a fejjel! Új hónap új remény! Nekünk két egymést követő hónap is volt, amikor pont nem tudtunk jókor együtt lenni. Bosszankodtam én is, szóval megértelek, ha emiatt most elkeseredsz, de arra gondolj, hogy nem ez volt az utolsó esély.
2014. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a biztatást!
2014. ápr. 14. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!