Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után mikor lehet,...

Horikarkarka kérdése:

Aktus után mikor lehet, terheségi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Ovuláció napján volt az aktus rá 9 napra csináltam a tesztet azaz ma reggel negatív lett ez már lehet pontos eredmény?

#Aktus után hány nappal lehet #terhességi tesztet csinálni?
2014. ápr. 15. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Meg kell várni a beágyazódást, ami kb 12 nap az aktus után. A beágyazódást követő 2-3 nap múlva lesz a teszt eredménye pozitív. Akkorra termelődik annyi hormon, amit a teszt kimutat. Legalábbis én így tudom.
2014. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem pontos. Lehetsz terhes, ha még ma negatív. Kb. 12 napon már olyan 80 %-os. De még akkor is lehetnek kivételek, akiknek később válik pozitívvá a teszt!
2014. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor húsvét vasárnap :) Ja de lassan mennek ilyenkor a napok . Akkor még bizakodhatok hogy, babóca legyen.
2014. ápr. 15. 14:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy bizakodhatsz :) Drukkolok, írd ám meg :)
2014. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Bocsánat hogy belekérdezek de nekem is hasonló a helyzetem. 4.-én vagy 5,.én volt ovum, én is tesztelgettem ma de negatív. Szerintem még akkor én is várok vele, bár 17.én meg kell hogy jöjjön :(
2014. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát az már csak 2nap szurkolok
2014. ápr. 15. 15:57
 7/12 A kérdező kommentje:
Vagy nem szertnétek a babát?
2014. ápr. 15. 16:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Az ovuláció aktus után kb3 nappal jelentkeztek alhasi enyhe görcseim ez mitől lehet? Ez már jelentheti azt hogy 'uton van' valahol a baba?
2014. ápr. 15. 16:03
 9/12 anonim válasza:

igen szeretnénk a babát. Nekem az orvosom azt mondta,hogy persze lehet érezni ezeket a tüneteket DE! a nők többsége elég szépen tudja sajnos saját magának fejben produkálni a tüneteket. Ha nem izgulsz és görcsölsz rá, teszed a tennivalókat és minden mellett érzed akkor szerintem jó uton haladsz :) de azért tudd,hogy ne legyen esetleg nagy csalódás!

Kívánom,hogy sikerüljön és soksok türelmet :) Nekem már "csak" 2 nap :)

2014. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem be magamnak és nem is nagyon agyalokrajra . Már van egy 4éves lánykám :)
2014. ápr. 15. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!