Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? A Gabriel terhességi teszt mennyire megbizható? A terheségi tesztet a nap bármely szakaszában meg lehet csinálni? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval 23án kellett volna megjönnie, de még semmi és már 28.-a van. Nem tudom, hogy mi lehet a gond. Lehetséges hogy szimplán késik. Megcsinálhatom napközben is a tesztet?

Segítsetek légyszives! 20éves vagyok.

Elöre is köszönöm a segítségeteket.


2011. ápr. 28. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a Gábriel teszt jó, egyik terhességemnél sem reggeli pisivel csináltam és egyből mutatta a csíkokat. (Amúgy a csík erőssége attól függ mikor fogant a baba, mennyire "idős" a terhesség, én akkor már 5-6 hetes voltam :D ) Szeretnétek a babát?
2011. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Gabriel volt a leghalványabb az összes tesztem közül! Amikor egy másik fajtán, már azért lehetett látni, ezen nagyon kellett mereszteni a szemem. Nekem a legerősebben a Rossmannos Facelle mutatta!
2011. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tulajdonképp igen is meg nem is. én már nagyon szeretnék, csak az a baj, hogy nem rég kezdtem el dolgozni és így egy kicsit nehézkes. Meg ha ugy is lesz, hogy baba lesz, akkor sincs semmi gond, mert feltudnánk nevelni, meg senki sem ellenezné, hogy babánk legyen. Sőt mind a két részről örülnének neki. Csak olyan bizonytalan vagyok. Mert a múlthónapban időben megjött. Most meg még semmi.
2011. ápr. 28. 08:36
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig megbízható volt a gabriel,délutáni pisiből is kimutatta a terhességet! Mivel neked már késik így ki fogja mutatni nem reggeliből is,nyugodtan megcsinálhatod!
2011. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még lenne egy olyan kérdésem, hogy menstruáció késésnél ugymond mennyi a normális idő, tehát mennyi idő múlva kell aggódnom?
2011. ápr. 28. 09:03
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, nem tudom amúgy mennyi a normális késés mert nekem eddig egy napnál többet csak akkor késett mikor várandós lettem, ha 23-án kellett volna megjönnie neked, akkor már kimutatja a teszt ha baba van a dologban, szerintem csináld meg azt a tesztet:) és ne aggódj, az új melód miatt, a baba tudja ,hogy mikor kell jönnie, nincs rá jó vagy rossz időpont:) írd majd meg a teszt milyen lett:) drukkolok, legyen olyan amilyet szeretnél:)
2011. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ígérem amikor megcsinálom, megírom hogy mi a helyzet. Tényleg még egy olyan kérdés, hogy van ami befolyásolja a teszt eredményét. Gyógyszer fogyasztás (fogműtétem volt 26án és cataflamot kellett bevennem utoljára tegnap este vettem be azóta nem) Folyadák fogyasztás esetleg befolyásolhatja? stb. köszönöm az eddigi válaszokat. Mindegyik hasznos volt :):)
2011. ápr. 28. 09:48
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos hormongyógyszerek befolyásolják, meg daganat ellenes szerek, a cataflan fájdalomcsillapító tehát az nem . Folyadék meg ha túl sokat iszol akkor híg lesz a vizelet, vagy azt csináld, hogy pár óráig nem iszol és utána pisilsz, vagy kivárod a reggeli első pisit, de szerintem ilyenkor már ennyi nap késésnél mutatnia kell napközbeni pisiből is, mindegy ha látod, hogy túl vízszinű a pisi amit felfogtál akkor inkább ne csináld meg belőle, jó sűrű sárga pisi kell:)
2011. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. sztem akkor holnap reggel vagy majd pár óra múlva fogom megcsinálni. Köszönöm Szépen a segítséget.:):)
2011. ápr. 28. 09:57
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

csináld meg most és írd meg :)


2 kisfiú anyuja

2011. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!