Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes megismételnem a...

Nyuszi-21 kérdése:

Mikor érdemes megismételnem a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Párommal nem tervezzük a babát jön amikor jönnie kell! Együtt voltunk többször is a termékeny időszakom alatt (mint utólag kiderült) és most a várt menstruációm 9 napja késik! Csináltam egy tesztet a 7.nap késésnél, de negatív lett! (tüneteim is vannak: szurkálódik a hasam, de jobban csak az egyik oldalán, néha olyan érzésem van mint, ha meg akarna jönni, és nagyon fáradékony is vagyok!) Várjak még vagy csináljam meg a másik tesztet? Lehetek babás? :)

2014. ápr. 15. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű ha a leghosszabb ciklusodhoz számoltad a 7 napot. Ennyi késéssel bőven pozinak kellene lennie, de ha mindenképp tesztelni akarsz akkor pár nap múlva gyógyszertári teszttel reggeli pisiből ismételj.
2014. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor viszont nem értem, hogy miért késik soha nem szokott! Nem lehet hogy csak alacsony a hcg szint és azért nem mutatott semmit?
2014. ápr. 16. 05:03
 3/12 anonim válasza:

Szia!

Ugyanígy vagyok én is, csak nekem 4-5 napja késik, két tesztem negatív. Eddig. De semmi tünet, csak a fáradság és néha a has-, petefészek szurkálás.

Ha nem jön meg pár napig csinálj még egyet, aztán orvos ha sajnos nega lesz.

Hogy érzed magad? Megjött azóta vagy lakik már valaki odabenn? :-)

2014. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia :) sajnos 17-én este barnás folyásom volt és másnao reggelre meg is jött :( de nagyon véreztem és neked?
2014. ápr. 19. 20:53
 5/12 anonim válasza:

Oh, sajnálom :-(

Nekem egy bal petefeszeki szurason kivul ami 14en ejjel volt azota semmi. Neha neha szurkalasokat erzek de szaraz vagyok semmi folyas.

2014. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kicsit sajnálom, de nem vagyok elkeseredve :) van rá még nagyon sok időnk! Remélem hamarosan kiderül neked hogy mi a helyzet! szurkolok neked! :)
2014. ápr. 21. 15:34
 7/12 anonim válasza:

Örülök, hogy nem vagy elkeseredve, nem is szabad! Mindig pozitívan! :-)


Köszönöm, én is várom már az eredményt. 18-án reggel teszteltem azóta nem. Semmi változás, petefészek szurkálások megmaradtak és állandó fáradság.. egész nap aludnék.

Kedden kérek időpontot orvoshoz. Drukkolok a következő hónapra Nektek! :-)

2014. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem ott lesz a bébi neked! :) köszi aranyos vagy, de nem erőltetjük a dolgot jön ha itt az ideje! :) remélem nem sokára! :)
2014. ápr. 22. 10:06
 9/12 anonim válasza:

Úgy legyen! :-)


Köszi, hát - teszt ellenére, szeretném ha itt lenne :-)

30.-án megyek orvoshoz.

2014. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) szorittok addig is :) írd majd meg hogy mi a helyzet! :)
2014. ápr. 23. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!