Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele rengete...

Lehet a terhesség jele rengeteg mitesszer, pattanások és rosszkedv?

Figyelt kérdés
Két napom lenne a nemvártig, de gyanús, hogy egyre csúnyább a bőröm, mert amikor szokott ilyen lenni mensi előtt, hamar elmúlik, és soha nem ilyen durván... Nagyon sírós is vagyok... Szerintetek teszteljek?
2014. ápr. 17. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan az esélye a terhességnek tesztelj. Az én tapasztalatom szerint a kismamák inkább megszépülnek.
2014. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze bármi lehet, lehet a jele, de szerintem várd meg amíg biztosan késik. Ha korán tesztelsz lehet negatív lesz, vagy lehet azért negatív, mert nincs is baba, 2 nap már nem sok, és akkor úgyis kiderül talán biztosabban! :)

Amúgy amikor elkezdtünk próbálkozni kb 1 hónappal később én is nagyon pattanásos lettem, azt hittem, hogy na biztos azért, mert baba van. Ennek fél éve már, baba nem volt, és azóta sem sajnos, viszont a pattanások maradtak. Most megyek majd orvoshoz is miattuk.

Szóval semmi sem garancia az a baj! :(

Viszont remélem, hogy neked ez jó jel, és baba van a dologban!!! :) Légyszi írj majd meg, hogy mi lett!!!

2014. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megírom majd! :)
2014. ápr. 17. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Van már híred kérdező?
2014. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!