Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek Utrogestant kellett...

Akinek Utrogestant kellett szedni alacsony progeszteron szint miatt, válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés
Mennyit kellett szedned egy nap? Hány napon keresztül, melyik ciklusnapokon? Mielőtt abbahagytad kellett terhességi tesztet csinálnod? Hamar összejött a baba? Köszönöm!
2014. ápr. 17. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

2*2-t használok. Nekem volt uh-s cikluskövetés, és mindig a doki mondta, hogy mikortól szedjem.

Holnap reggel terhességi teszt, ha negatív, abbahagyom, utána pár nappal meg fog jönni, ha pozitív, tovább szedem.

Második hónapja használom, holnap kiderül.

2014. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Szorítok h holnap pozi legyen! Megkérdezhetem, h mennyire volt alacsony a progi szinted?
2014. ápr. 17. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

köszi :)

Nem volt alacsony, csak ez a második clostys hónapom, ezért írta csak fel.

2014. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is most kezdőik a 2. Clostyl-os hónapom...

Én is szedtem az elsőben is az Utrot, meg majd most is kell. Nekem is a doki mondta meg mikortól kezdjem szedni, de igazából a repesztő utáni 3. naptól kellett.

3*1-et szedtem, és mikor barnázni kezdtem akkor csináltam egy tesztet, negatív lett, aznap estétől már nem vettem be több Utrot és rá két napra rendesen menstruáltam, még most is tart... De ma újrakezdtem a Clostyl-t.

Nálunk ez a második próbálkozás baba ügyben, első terhességem (missed ab) a 2. próbálkozós hónapban, gyógyi után sikerült, de aztán azóta még nem. Mi 13 hónapja határoztuk el, hogy babát szeretnénk.

Sok sikert! :)

2014. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!