Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel 7 órakor keltem, s...

Reggel 7 órakor keltem, s azonnal elmentem pisilni, s rájöttem, hogy tesztelni szerettem volna. Azóta kb. másfél decit ittam. Ez befolyásolhatja a teszt eredményét? Ha mostantól nem iszom, akkor kb.2-3óra múlva adhat valós eredményt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg holnap a reggeli elsőből.
2009. dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sosem teszteltem első vizeletből. (4 terhességem volt, sajnos 2 elment, 2 fiam van)

Most délután teszteltem, és + lett egyből a nem várt napján.

Attól függ mennyi ideje késik, vagy egyáltalán késik-e már.

2009. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Elég nehéz megmondani, hogy késik-e, mivel az átlag ciklusom 27 napos, de mostanában volt már 25-28napig terjedő ciklusom is. Tegnap volt a 28. nap, s a teszt negatív lett. Amúgy ma vagyok a 16.dpo-n.
2009. dec. 22. 08:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, gratulálok a + teszthez.Ez aztán a szép karácsonyi ajándék:-)
2009. dec. 22. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a reggeli vizeletből hamarabb kimutatja a +eredményt, mert akkor magasabb benne a hormonszint. Ha még csak 28 napos vagy, lehetséges, hogy pár nap múlva érdemes újra tesztelni reggel, ha nem jött meg.
2009. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is, akkor szerdán reggel teszt, ha még aktuális lesz.
2009. dec. 22. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
16.dpo már jó mert ált.14-15.dpo napon már van elég hcg termelődés de ha ki bírod sz.tem is várj holnap reggelig mert a fa alá mégiscsak jobb az erős két csík mint a halvány!Sok sikert és nagyon boldog karácsonyt!
2009. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!