Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Ha nem jon...

Mikor teszteljek? Ha nem jon meg akkor csak egy het mulva?

Figyelt kérdés
Hetfore v keddre nem varom. Viszont szokott kesni . Radasul rovidebb is most a ciklusom a naptar szerint. Kedden volt barnazasom. A melkeim kicsit fajnak. Akkor ezek szerint nm sikerult a baba?
2014. ápr. 18. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez még simán lehet baba.

Én türelmetlen vagyok, rögtön tesztelek, pedig nekem is szokott picit késni időnként. :)

Aztán ha negatív, akkor legalább 1-2 naponta újra csinálom, amíg vagy pozitív, vagy megjön a mensi... (férjem nem tud róla, mert szerinte egy "csomó" pénzt elverek tesztekre... igaza van... :) )

Nem lehet pontosan megmondani, hogy mikor mutat már pozitívat, hiszen ez a szervezetedben termelődő hormonok mennyiségétől függ. Lehet, hogy már a nem várt idején mutatna pozitívat, de lehet, hogy csak később.

Nekem az elsőnél még negatív lett először. Aztán kiderült, hogy mégis ott a pici lányom. :)

Igaz én a pozitívat is alig hittem el (csináltam vagy 6 különböző fajtát... :/ )

Drukkolok neked!

2014. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nekem is szól :)

Nekem vasárnap kellett volna elvileg megjöjjön 28 napos ciklussal számolva, de múltkor is kb. 2-3 napot késett, most viszont már péntek van.

De lehet még ünnepre megjön..

Drukkolok neked kedves kérdező! :)

2014. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Nagyon el vagyok keseredve :( annyira felek hogy volt barnazasom ttol felek h ez menszi jele :( igaz ez kedden volt de most megint van egy pici. Csinaltam tesztett de negativ. Tudom nm volt ertelme de iszonytosan turelmetlen vagyok :( el vagyok keseredve h egy ev utan se jott ossze :(
2014. ápr. 18. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Ne légy elkeseredve! Előbb-utóbb biztosan lesz valami! Majd amikor nem is számítasz rá igazán, akkor!

Ha most negatív, attól még lehet pár nap múlva pozitív! Persze nem mondom biztosra, de a barnázás sem jelent feltétlenül mensit.

Kitartást és sok sikert!

2014. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztato szavakat :)

Addig van remeny mig nem erosodik meg a barnazas. Most nem is igazan tudok rajta agyalni meg nem is szeretnek. Itt lesz a hetvege rengeteg programom lesz :) a masik nem kell menni gyogyszertarba h vegyek tesztett azzal csak elkeseritenem magam ha negativ lenne. ha nem jon meg noh jd akkor tesztelek.

2014. ápr. 18. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:

1és4. vagyok.

Jó szórakozást a hétvégére és drukkolok!

2014. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!