Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseget szeretnek kerni!...

Segitseget szeretnek kerni! Kprobaltuk a pharmatexet 10-en.15-en kellett volna megjonnie. Enyhe hanyingert ereztem kicsit fajt a hasam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A teszt negativ ami ertheto hisz 4-5 nap alatt nem mutatja ki. Azota se jott meg. A melleim fajnak feldagadtak es allandoan csak ennek. Tegnap este pici barnas-rozsaszines folyasom volt. Inkabb sotet rozsaszin mint barna. Csak percig tartott, reggel semmi sem volt es jobb oldalt a hasam aljaban olyan volt mintha egy tut lassan szurtak volna bele.
2014. ápr. 19. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Beképzeled a hányingert mivel 5 nap alatt semmi tüneted nem lehet 10-12 nap a beágyazódás.. Meg fog jönni csak ne stresszelj!!
2014. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anya a fogantatas napjatol rosszul volt. Tobb ismerosom is panaszkodott ilyenre.... Mindenki mast mond a beagyazodasra.... Van aki 47 meg van aki 8 napot. Hallottam 12-ot is mint itt most mar fogalmam sincs.
2014. ápr. 19. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
4-7 nap '
2014. ápr. 19. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogantatás napjától KÉPTELENSÉG bármit is érezni.

Anyukád utólag beképzelte magának, vagy más miatt volt rosszul és azzal keveri, de egyébként lehetetlen, mert a tipikus terhestüneteket a HCG hormon okozza, az pedig csak a beágyazódástól termelődik!


Fogantatás 1-3 nap aktustól,

Beágyazódás kezdete 7-10 nap az aktustól és 5 napig tart (ez fix!).

2014. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen mindenki keverte valamivel ezek szerint.
2014. ápr. 19. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
szia.én nem kevertem tényleg rosszul voltam.terhes vagy?
2014. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!