Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelygolyó okozhat...

Utrogestan hüvelygolyó okozhat hányingert?

Figyelt kérdés
Napi egyet használok!
2013. máj. 28. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
4x2-t használtam, nekem soha nem volt ilyen problémám.
2013. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnap kellett volna megjönnie, reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett. Viszont második napja olyan iszonyú hányingerem van, hogy az hihetetlen. Van már egy fiam, vele nem voltam rosszul, úgyhogy nem tudom milyen lehet a terhességi hányinger...

Arra vagyok kíváncsi, hogy lehet-e ez egy mellékhatása a golyónak (igaz nem tudom hogy akkor miért éppen most kezdődött el és miért nem korábban) vagy az is lehet hogy összeszedtem valami vírust. Az biztos hogy nem pszichés,mert nem vagyok egy hányingeres fajta, óvodás korom óta nem volt ilyen bajom... :)

Veszek még egy tesztet és megcsinálom hátha... Szerinted van még esély a babára???

2013. máj. 28. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet még baba, és igen, okozhat hányingert.
2013. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon hányingerem volt az utrogestan hüvelygolyótól
2013. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!