Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyenge menstruáció mellett...

Gyenge menstruáció mellett tuti nincs már baba?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés vér, inkább barnás, és nem is görcsölök. Ha elmúlt, teszteljek, vagy felesleges? járt már így valaki? Esetleg beágyazódás jele is lehet, ha későn volt pém?
2014. ápr. 19. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha más,mint az eddigiek,akkor mindenképp érdemes tesztelni!nálam pl félévente egyszer van oan,hogy szinte semmi,holott rendkívül erős vérzésem van,akkor nem baba volt!NÁLAM
2014. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érdemes tesztelni, ha éppen tervezitek a babát.

De ez egymagában még egyáltalán nem jelent terhességet. Nekem is volt az elmúlt hónapokban 2 alkalommal a szokottól eltérő, gyenge, rövidebb ideig tartó menzeszem, mégsem voltam terhes. Mondjuk mi teszünk is ellene, mert nem akarunk több babát egyenlőre.:)

De persze ha ti tesztek az ügy érdekében, akkor mindenképpen érdemes tesztelned.

2014. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egynapos, nagyon gyenge vérzésem, de nem volt semmi.


Pedig általában 5-6 napig tart és eléggé görcsölök, vérzek.

2014. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babi Mami ***** válasza:

Mikor kismama lettem, egy kis barnas verzesem volt, mint utobb kiderult ez a beagyazodas volt, 5 nappal kesobb mar pozi tesztem volt!

Illetve verzes lehet meg a terhesseg elso hat heteben attol is hogy tobb megtermekenyult petesejt is van, amibol egy vagy tobb kilokodik. Hellinger is foglalkozott ezzel a kerdessel. de ezt csak erdekessegkent.


Nekem mar 4 honapos a picim :-)

2014. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!