Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várható (szabályos ciklusnál)...

Várható (szabályos ciklusnál) menstruáció előtt 2-3 nappal megszakításos "védekezés" mellett ugye minimális a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés
Császár után vagyok 5 hónappal, és tisztában vagyok a biztonságos védekezés fogalmával, csak azért kérdezem, mert a "gumizás" nekünk nagyon nem ok (allergiás reakciók), gyógyszert nem szedhetek, spirálon még gondolkozunk, így a középidőben "máshogy" oldjuk meg a védekezést, de a ciklus végén azért ennyit megkockáztathatunk, nem?
2013. febr. 25. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem minimális, de csak akkor védekezzetek így, ha nem lenne gond az újabb a baba
2013. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, a dokim szerint 1 évig nem lenne túl jó és biztonságos egy újabb terhesség kihordása a heg szétválásának veszélye miatt. Igazából csak megerősítést várnék, hogy nem lesz belőle gond, de annyira rossz így, élvezhetetlen az egész..
2013. febr. 25. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rakassál be spirált ha nem szeretnétek még egy babát és veszélyes is lenne.

Én úgy tudom, hogy ciklus végén fogékonyabbak vagyunk, de lehet tévedek.

Az én megszakításosom itt játszik a szőnyegen a nagytesóval. :)

2013. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye. De ha gondolod, használjatok valamilyen kúpot, krémet, habot, esetleg hüvelygyűrűt.
2013. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
Minimális, de nem kizárható, és szülés után ennyivel még nem szokott annyira szabályos lenni az a ciklus (főleg ha szoptatsz is), hogy erre lehessen alapozni.
2013. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!