Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a barátom...

Lehetek terhes ha a barátom megujjazott és kinyalt?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés mivel nem.. de már kb egy hete késik és nem tudok másra gondolni csak arra hogy terhes vagyok. Nem történt semmi különös csak a barátom megujjazott és kinyalt ugye nem lehetek terhes? Viszont nekem minden menzesz előtt ilyen sárgás folyásom van. Na ez a folyás már egy hete van de nem jön meg.. mi lehet az oka?

Légyszi segítsetek! előre is köszi

16L


2009. dec. 22. 16:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
ha a barátod kezén maradt egy kis sperma és úgy ujjazott meg akkor lehetsz, de nem valószínű. ennek nagyon kicsi az esélye
2009. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz. Sőt, ha elmész vele vásárolni, vagy egy kocsiban utaztok, attól is terhes lehetsz!!!
2010. jan. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!