Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy honapja voltam a baratomma...

Egy honapja voltam a baratommal . De csak 69 volt es megujjazott de csak utana ment el. Lehetek terhes az elovalladek miatt?

Figyelt kérdés
Utana olvastam a neten hogy mik a tunetei a teherbeesesnek es benne volt az is hogy gyakori vizelesi inger, de lehet hogy csak fel vagyok fazva, es 1x rosszul is voltam 2-3 masodpercre megszedultem .. de nem volt mas tunet
2010. ápr. 18. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit leírtál, az előváladék a közeledbe sem került. És ha azóta megjött, akkor nem vagy terhes. Ha aggódsz, vegyél tesztet.
2010. ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A terhességnek azért kicsit több a tünete!

De ha nem vagy biztos benne miért nem veszel tesztet??? Az a legbiztosabb!

2010. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg mert csak a hónap végen szoktam menstruálni, de ha nem jön meg, akkor biztos fogok venni terhességi tesztet
2010. ápr. 18. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy terhes. Szerintem szex előtt olvass egy kis biológia könyvet is, abból megtudod, hogyan és mi által fogan meg egy baba. Ez egy jó tanács...
2010. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!