Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok és...

Lehet, hogy terhes vagyok és tegnap berúgtam lehet a gyereknek valami baja?

Figyelt kérdés
1 hete késik, de máskor is volt már, hogy ennyit késett, csak most nagyon érzékeny a mellbimbóm, ami eddig még sose volt. Tesztet épp ezért nem csináltam még mert már máskor is késett ennyit. Tegnap viszont berúgtam meg ma bevettem egy algopirint, lehet valami baja a gyereknek?

2014. ápr. 20. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tett jót neki. Mennyit ittál?
2014. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja ennyitől.

De azért azt halkan megjegyzem, ha én normálisan védekezem, akkor nyilván terhes sem leszek, tehát nálam nincs olyan, hogy késik egy hetet lehet hogy terhes vagyok. Mivel védekezem megfelelően. De ezek szerint te meg nem. De ha nem védekezel rendesen, akkor gondolom tisztában vagy vele, hogy terhes lehetsz, csak akkor azt nem értem, hogy mi a fenének kell berúgni? Mert az, hogy éppen valaki tervez babát, de még nem terhes vagy még annyira az elején van, hogy nem tud róla és megiszik 1 pohár bort vagy pezsgőt, mert ünnep van, vagy valami, de ha valaki tervezi a babát, akkor nyilván nem fog berúgni, nem?

Amúgy az Algopyrin helyett inkább paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót szoktak ajánlani, de az Algopyrint is simán engedik terhesség alatt orvosok, hogy bevegye a kismama fájdalomcsillapítás céljából.

Szóval egyiktől sem lesz baja a babának, de ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz normálisan, ha meg babát akarsz, akkor meg ne rúgjál be!

És tesztet mindenképpen csinálj!

2014. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a beszólások, aki nem tud normális választ irni az ne irjon semmit!! Fél üveg vodkát ittam kb. És tervezett gyerek
2014. ápr. 20. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Kaptál a kérdésedre választ, nem? Akkor?

De ezt nem lehet kihagyni, hogy ne szóljon hozzá az ember. Különben meg szólás szabadság van, tehát mindenki elmondhatja a véleményét. Amúgy gratulálok, csak szegény leendő gyereket sajnálom.:(

Ja, és ezeket a kérdéseidet, ha nem tetszenek az oldalon írt hozzászólások, akkor inkább tedd fel egy nőgyógyásznak. Ha egy jót kifogsz, akkor ugyanezeket tőle is meg fogod kapni amúgy!:)

2014. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A paracetamol eléggé mérgező a májra, a végzetes és a terápiás dózis közel van egymáshoz - nem beszélve arról, hogy sok készítményről nem is tudják, hogy paracetamolt tartalmaz (pl iszik egy Coldrexet és rátol egy Rubophent), máris kellemes kis mérgezést lehet kapni.

Inkább Algopyrin, az biztonságosabb.

2014. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tervezett gyerek, de azért megittál fél üveg vodkát. Gratulálok!


Hiába háborogsz, az első tök normálisan válaszolt. Ha nem akarsz beszólást, ne itt kérdezz, hanem a családodtól, ők talán odafigyelnek majd az érzékeny lelkedre.


Csinálj tesztet, abból majd kiderül. Az algopyrintől nem lesz baja a babának, azt ajánlotta a nekem is az orvos. A pia sem árt, mert még nincs kapcsolat köztetek.

2014. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a 15 évesek isznak..
2014. ápr. 20. 19:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Már a babatervezés fázisában sem ajánlják az alkoholt és a dohányzást.....

Én ha sejteném, hogy terhes vagyok, egy pohár bort sem innék meg!


De ahogy előttem írták, baja nem lesz, de innentől figyelj oda jobban az alkoholra, és csinálj egy tesztet, hogy megbizonyosodj!

2014. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De ha valaki tervezi a gyereket és még késik is neki akkor miért iszik meg fél üveg vodkát?? Utána meg aggódsz, hogy baja lehet... Nem értem.
2014. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem lehetsz akár 16 éves is és jelentheted meg töröltetheted bàrmelyik kommentemet, nem érdekel. De egy ember, aki testileg, lelkileg érett a gyerekvállalásra, pláne TERVEZI azt, majd esélyesnek is látja, hogy sikerült, NEM nyakal be ennyi szeszt, majd mondja, hogy "berúgtam"!! Arra azért figyelj, hogy szoptatáskor a rövidet azért hagyd el, bàr lehet, hogy jobban alszik tőle a gyerek! Meg az ínyét mindenképp pálinkával kenegesd fogzáskor! Jah és holnap húsvét hétfő... tessèk szépen megünnepelni, ha esetleg ma kimarad! :) "Boldog" babavárást! :)
2014. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!