Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok,...

25 hetes terhes vagyok, lehet-e vásárolni a gyereknek előre? Sokan azt mondják, hogy nem, nem tudom miert. Segitene nekem valaki ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem soha nem érdekelt mások véleménye,amikor megtudtam,hogy jön a következő baba(6 hetes terhes voltam),már el is kezdtem a picinek vásárolgatni,kisruhákat,babakocsit,stb. most vagyok a 36.héten és már minden megvan.

Amúgy akik azt mondják,hogy még ne vásárolj azok csak a babonák miatt szokták ezt X idő utánra halasztani.

2011. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vásárolj, ha akarsz, sokan babonából nem vesznek semmit meg elöre, de ezzel csak magadnak csinálsz stresszt.
2011. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Babonából, nehogy előre igyál a medve bőrére.

Szerintem most már nyugodtan vásárolhatsz.

2011. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a 12 hétig nem javaslom. Aztán csak a pénztárca szabhat határt. Nem vagyok babonás,de volt már vetélésem. Első gyerekemnél 25.-ik héten már szinte minden megvolt véve,kivétel cumi,pelenkák,egy-két ruhadarab.
2011. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos azért mondják ne vegyen a kismama élőre dolgokat, mert mi van ha halva szűletik a baba!?
2011. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vásárolj, mert utána szerintem nehezebb lesz, ahogy nő a hasad. Én most vagyok 36 hetes, minden megvan, és örülök neki, mert nem igazán van kedvem mászkálni már sehova. Meg én meg se tudtam állni, hogy ne vegyek meg dolgokat, így apránként minden meglett. Nem vagyok babonás. Ennyi erővel ezt is meg kéne várni, hogy rendben megszületik-e és csak azután vásárolni.
2011. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is vásárolgattam már a 12. hét után is, de csak módjával. A 24. hét után jobban, és jól is tettem, most már fárasztana a különböző boltokba való rohangálás. Örülök, ha az orvost letudom. :)

A babakocsit kivéve mindent megvettünk, most kezdtem a mosás, vasalás mizériát, így van időm és energiám rá, nem kell azon idegeskednem, hogy valami nincs meg.

2011. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Annó, mikor mi szűlettünk, mindent szülès után vett a mami férj míg az anyuka kórházban volt.
2011. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igaz még nem vettem semmit, de minden ki van nézve! A kiságy, a babakocsi, hogy ha odakerülünk, akkor már csak fizetni kelljen érte, ne rohangálni!


Aug 19-re vagyok kiírva és junius környékén szeretnék megvenni mindent!

2011. febr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is meg vártam a 12 hetes eredményeinket,és utána hajrá!! bele a cuccok közepébe! :) Én is 25 hetes vagyok,baba kocsi is meg van,ruhák minden mennyiségben,hordozó az autóba,pelus kell még,meg ruha pelenkák,és 1-2 cumis üveg.
2011. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!