Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap voltunk együtt a...

Vasárnap voltunk együtt a barátommal, de védekeztünk, most már 3ik napja hogy késik a menszeszem. Félek nehogy valami baj legyen. Mikor csinálhatok tesztet? Korai lenne most vagy várjak még pár napot?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várjál még egy pár napot,de ne nagyon húzd az időt.A menszesz szokott késni,nekem is volt olyan ,hogy öt napot is késett.Sajnos a védekezés nem 100%-os.Mi is védekeztünk és ikreim születtek.
2008. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mivel védekeztetek? Szerintem is pár napot várj és utána tesztelj.
2008. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ovszerrel védekeztünk
2008. júl. 26. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:

ha óvszerrel védekeztetek, és nem szakadt ki és az előjátéknál sem történt semmi olyan, akkor nem értem miért terhességre gondolsz.

Egyébként ha 3 napja késik akkor már mutatná a teszt , de mivel zat írtad, hogy a vasárnap miatt, tehát ha neked épp vasárnap volt peteérésed és még terhes is lennél, a beágyazódásik 8-10 nap, aztán lesz hcg amit a teszt mutat, tehát ha a vasárnap miatt vagy kiváncsi, még lehet több mint egy hétig nem mutatná ki a teszt.

2008. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!