Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen mens-nél mikor...

Rendszertelen mens-nél mikor és hogyan tudtátok meg, hogy gyermeket vártok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhességi teszttel.
2014. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már majdnem 7 hetes voltam. Úgy döntöttem, megkérdem a dokit, miért kínlódik így megjönni? Mert sokszor késett 2 hetet is, ez már 3 volt.. Nem is gondoltam, hogy terhes vagyok, csak a mellbimbóim fájtak, de azt hittem a közelgő mensi miatt, mert azelőtt is fájtak előtte.
2014. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8 hetesen. Vettem egy tesztet, szoktam máskor is ha késik, hogy kizárjam a terhességet. Hetek óta volt pecsételő vérzés, meg vérezgetés, meg fog jönni-érzéssel.
2014. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 7 hetesen, nem is gondoltam hogy terhes vagyok... 22 évesen az sem tudtam milyen tüneteket kell nézni... a másodiknál 5 hetes voltam mikor kiderült. a fiam kakilt és nem birtam kitörölni neki mert elkezdtem öklendezni. A párom meg poénból megkérdezte tán csak nem terhes vagy? Vettem egy tesztet és két csikos lett. Azt sem terveztük, (akkor már 3 hónapja nem volt mensim) és sajnos el is ment 3 héttel utána:(
2014. ápr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!