Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom azt mondta gyógyszert...

A párom azt mondta gyógyszert szed most mégis bejelentette hogy terhes. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel. Gyereket csak később szerettünk (szerettem) volna, ezért a párom fogamzásgátlót szed, de pár napja mégis azt mondta, hogy terhes és hogy nem érti hogyan. Én szeretem őt, de gyötörnek a kételyek, hátha szándékosan nem szedte a gyógyszert.
2008. júl. 26. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer mellett is lehet terhes! Szerintem alapvetően nincs okod kételkedni abban, hogy szedte a gyógyszert. Sajnos mással is előfordult már ilyen. Tarts ki mellette, valószínűleg őt még jobban megviseli a dolog, ne bántsd, és próbáld elfogadni a dolgot. Hidd el, egy kisgyerek a világ legjobb, legszebb dolga, még ha későbbre is tervezted.
2008. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia.Nem kell mindig a rosszra gondolni.bizony akad pár százalék akik a gyógyszer melett lettek terhesek.első terhességemkor én is szedtem a gyógyszert.mégis jött a baba.persze benne van a pakliba, h még se szedte, de ezt csak egy őszinte beszélgetésnél tudod meg.de bizz a párodba.és biztos az a terhesség egyátalán, vagy csak ugy érzi a párod?mert az se bizti h babát vár.ha mégis, hidd el boldogok lesztek egy babával is.

üdv.

2008. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. júl. 26. 15:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem nyugodj meg,nem hiszem,hogy szándékosan csőbe húzott volna.Nekem volt a suliban egy évfolyamtársam,aki szintén gyógyszert szedett,mellette rendesen menstruált,és mégis majdnem félidős terhes volt,mikor megtudta.Tehát üljetek le,beszéljétek meg,hogy hogyan tovább.Nincsenek véletlenek,ez a baba most akart megfoganni.Örüljetek neki,és várjátok együtt.Gratulálok.

26 hetes kismama

2008. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Unokatesom (tehat nem csak "hallottam", h "vkinek a vkije" gyogyszer mellett esett teherbe. O elvetette a babat, mert a ferje nem akarta. Kesobb el is valtak, pont emiatt. Sose tudta megbocsatani, h nem akarta a kisbabajukat, es rabeszelte az abortuszra.

SEMELYIK fogamzasgatlo modszer sem 100%, ez benne van a pakliban. Eleg pl. egy kicsi gyomorvirus, amit eszre se veszunk, pici hasmars, amire fel se figyelunk, es a tabletta hatoanyaga mar nem szivodik ugy fel, ahogy kene.

2008. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is fogamzásgátlót szedtem.Meg is lett az eredménye,most 9 hetes és itt gagyarászik mellettem.Pedig már 2 éve szedtem ugyanazt a gyógyszert,mindennap pontosan(a telefonomon ébresztő volt állítva,és mindig magammal cipeltem mindenhova a tabit),mégis megbabásodtam.Nagyon ritka az ilyen,10ezerből 2-3 nő esik teherbe tabi mellett.A nagy számok törvénye alapján.

Most az lenne a fontos,hogy meg akarjátok-e tartani.Gondoljátok át alaposan.Én mindenképpen az igenre beszélnétek rá titeket,mert mégha az elején kicsit ijesztő is a pozitív teszt életem legszebb időszaka volt a pocakos.A szülés egy élmény, és anyának lenni is nagyon jó.Néha fárasztó,kimerítő,de amikor a gyerekre nézek érzem,hogy jól döntöttünk.


21 éves anyuka

2008. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Pearl index alapjan tabletta mellett 100bol 1 no teherbe esik.

Tehat nem ritka dolog, mint az elottem szolo irta.

2008. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Páran már írták előttem, de én is megerősítem: teherbeeshetett a gyógyszer mellett is. Én is gyógyszer mellett estem teherbe. 22 hónapos a fiam és bár nem terveztem, a legjobb dolog, ami valaha történt velem, az ő születése!

Egy dolog még, ami eszembe jutott: Ha a párod megtudja/megérzi, hogy ennyire nem bízol benne, nem biztos, hogy jót tesz a kapcsolatotoknak... és annak most kell a legerősebbnek lennie. Szóval sürgősen kezdj el bízni benne! Ha így teszel, életetek legszebb élménye áll előttetek!

2008. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ismerek ilyen embert. Mindkét gyermeke gyógyszer mellett fogant. És nemrég újból terhes lett. Vannak olyan befolyásoló tényezők, amelyek egyébként csökkentik a fog. gátló hatását. Pl: különböző gyógyszerek hatóanyagai, hasmenés, kimarad egy két szem, stb. Szóval becsúszhat így is, de szerintem ez a legnagyobb öröm az ember életében, úgyhogy örülj neki, hogy megadatik..:-)
2008. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!