Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, akinél a terhesség...

Van valaki, akinél a terhesség első tünete nagyon durva ízületi- és izomfájdalom volt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem tartozik a "hivatalos" tünetek közé.

De kb 2 hete jelentkezett nálam ez a megmagyarázhatatlan ízületi fájdalom, ami össze-vissza vándorol, hol a bokám, hol a térdem, hol a könyököm, hol a csuklóm fáj, de kegyetlenül. Még 30 éves sem vagyok, szóval egyelőre nem gyanakszom reumára vagy köszvényre. :)

És 2 napja késik a menzeszem.


Tudom, hogy hülye vagyok, hogy próbálom mindenbe belemagyarázni a terhességet, de nagyon szeretnénk már babát, és gondoltam, hátha valaki tud valamivel biztatni. :)



2014. ápr. 22. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!Utalhat igen....egy bnőmnek pl influenza szerű tünetei

voltak.Tarkó fájdalom,végtag fájdalom és még a torka is kapart.De ha már 2 napja késik miért nem tesztelsz?Már biztosan kimutatná.Én is a hétre nem várom.Szorítok neked!!!!Írd meg hogy mi volt:-)

2014. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi szépen a biztató szavakat. :)

Igazából még korainak tartom a tesztelést, mert azért 1-2 nap késés elő szokott fordulni néha, így még várok pár napot.

2014. ápr. 22. 09:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt hittem beteg leszek, még táppénzre is vetettem magam, mert annyira szarul voltam. Aztán kiderült, hogy baba van a dologban. De a legelső tünetem, még ennél is érdekesebb volt: egyszerűen éjszaka nem jött álom a szememre. Nem bírtam elaludni, csak olyan hajnal 2-3 fele. Ez jóval a teszt előtt már jelentkezett, és nem tudom a stresszre sem fogni, mert akkor pont egy nyugis időszak volt a munkahelyemen is. Úgyhogy vannak ilyen nem "hivatalos" tünetek. Kinek, hogy reagál a szervezete a változásra. Én szurkolok neked!!!

2014. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez az első tünetek egyike volt kb. A 6. Hét körül. A vállaim és a két karom fájt nagyon, mivel valami furcsa bizsergő érzés társult hozzá, egyértelműen a terhesség okozta.
2014. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cinthia válasza:
Szioka!Nekem egy napja késik holnap teszteltek.nekem izmait a nyakam faj plusz mintha meg lennék fazva igen torkom is kapar éppen itt nézelődtem válaszok után!️
2014. nov. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cinthia válasza:
Ebredesi hom.36,9 pozitív teszt ma reggel!️😉❤️
2014. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Kedves kérdező! Baba érkezését jelezték az izületi tünetek?

Nálam is hasonló a helyzet, kb mintha infuenzás lennék.

Köszönöm

2018. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálam is.Fajnak az ízületek de nem fáj a torkom. Ráz a hideg de lázam nincs.

Fáradékony és gyenge vagyok.

Már van 2 lányom náluk csak az aluszékonyság és émelygés volt.Majd kiderül hogy betegség vagy baba.

2018. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A napokban kerestem ra erre a bejegyzesre, ugyanebben remenykedve. A jovendo idelatogatok kedveert osztom meg a sajat tapasztalatomat.


Egesz heten piszokul fajt a fejem, nem hatott ra se alvas se kave, se gyogyszer.

Emellett rendkivul erzekeny volt a mellem , szinte fajt az erintes. Es ani a legfurcsabb volt, fajtak az izmaim, foleg a hatamon, de ugy mintha lazas lennek, pedig nem volt lazam. A menstruaciom is kesett par napott. A 32. Napig birtam varni es most megcsinaltam a tesztet. Babat varok!!!

Erre hondolva nem is banom a heti szenvedest. :)

2020. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
6.hétben vagyok és egy hete csípőízületi fájdalomra ébredek. Azért remélem elmúlik majd ez a tünet, a hányinger kedvesebb dolog😆 .... Most a boldogság a fájdalomcsillapító
2021. febr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!