Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Izomfájdalom, láz, mint...

Izomfájdalom, láz, mint terhességi jel?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valami kismamablog-on hogy a szerző több anyukával is találkozott aki a babát influenzának hitte mert belázasodott és izomfájdalmai voltak. Mert hogy a szervezet valami nem kivánatos nem is tudom élősködőként (?) detektálta először a magzatot....

EZ IGAZ? NEKTEK VOLT ILYESMI?

köszii



2013. jan. 15. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem volt, viszont a lázat mindig meg kell szüntetni, mert káros a babaára. Inkább az lehet, h a gyerek miatt kicsit meggyengül az immunrendszer, és könnyebb összeszedni egy influenzát
2013. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja lehet, csak hát ott ezt írták, gondoltam felvetem köszi
2013. jan. 15. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetes terhes vagyok,pár napja észleltem,hogy az izületeim fájnak,boka tájékán,csipőnél...teljesen olyan érzés,mint láznál általában.Viszont lázam nincs :) gondolom a fáradékonyságnak is köszönhető hogy elnehezülnek a végtagok,stb..ide-oda hasogat.. :)
2013. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma teszteltem pozitívat és múlt héten lázas voltam végtagfájdalommal. Álmomban sem gondoltam, hogy így jön össze és tessék. Egyébként nem éreztem semmi jelet, amiket írnak.
2013. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok.Kedves utolsó nekem is ma reggel lett pozitiv a teszt :) Gratulálok. Viszont nekem a melleim megduzzadtak és iszonyatosan viszketnek,gyakran járok wc-re és reggel hányingerem volt :) Dokinál voltál?Vagy még nem? :)
2013. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!