Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizhatóak a...

Hasila12345 kérdése:

Mennyire megbizhatóak a Clearblue digitális tesztek. Tegnap teszteltem és azonnal plusz jel megjelent majd forgott a homokóra és kimutatta, hogy a 2-3. hétben vagyok. Megbizhatok benne?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bár 2-3 hetes terhességet még teszt sem igazán mutat ki. Kimaradt már a mensid? Mert akkor is 4 hetes vagy. Ha nem, akkor ismételd meg a biztonság kedvéért más fajta teszttel ha kimarad.
2014. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezen a héten kellene megjönnie. De előjele nincsen, hogy megjönne. És az orvos már láthatja az ultrahangon?
2014. ápr. 22. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, az orvos semmit nem lát ilyenkor. Tesztelj másik teszttel vasárnap-hétfőn, ha akkor is pozi terhes vagy. Dokihoz ráérsz menni utolsó mensid első napjától számol 6-7. héten. Előtte felesleges, ha csak nem lép fel vérzés vagy barnázás.
2014. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megbízható. De az idő nem a terhességi időt jelöli, hanem a fogamzástól eltelt időt.

Tehát ha 2-3 írja ki, akkor igazából 4-5 hetes terhes lehetsz. De ez a papíron rajta is van, hogy mi minek felel meg!


Én múlt hét szerdán egy extra halvány pozitívat csináltam x-epillel, ezért vettem egy CB digitálisat. Nekem ma 1-2-t írt ki, ami elvileg 3-4 hetes terhességnek felel meg. Mivel tudom, hogy mikor volt peteérésem (hőgörbe + 2 csepp vér is volt), ezért én biztosra tudom, hogy 4 hetes vagyok. :)

2014. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Akkor majd tesztelek vasárnap. Nagyon szeretném ha összejönne a baba.
2014. ápr. 22. 17:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, a próféta szóljon belőled, nagyon szeretnék kisbabát. Gratulálok neked a babához
2014. ápr. 22. 17:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Köszi! Hidd el, babás vagy te is! Gratulálok! :)

2014. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még azért nem merek előre örülni, majd később tesztelek és mindenképp megirom itt, hogy mi lett az eredmény.
2014. ápr. 22. 17:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-3 hetest mutatott ki, és az 4-5 hetes terhességnek felel meg. 4+6-nál nálam már volt petezsák :) Az 1-2 hét pedig 3-4 hetes terhességet mutat. Ha csinálsz nem digitálisat, valószínű erős csíkod lesz :)
2014. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
szia! nekem azt h terhes vagyok szépen egyből kimutatta a kimaradt mensim után kb 2 nappal,viszont azt mondta, hogy a fogamzás óta több mint 5 hét telt el, amiről tudtam, hogy lehetetlen, mert öt hete még bőven megvolt az utolsó mensim. Aznap elmentem vérvételre is és az onnan kapott HCG értékem szerint szerint 4 hét telt el a fogmazás óta, plusz a doki se látott semmit, még petezsákot se, holott egy valóban több 5 hete fogant babának már szívhangja is van. Úgyhogy szerintem nem kell szentírásnak venni a teszt által mutatott hetet, mert nem stimmel és szerintem azt a 2000 nemtudom hányszáz forintot sem éri meg, mert semmivel nem jobb, mint mondjuk egy párszáz forintos X-epil teszt. Majd az Uh által mért CRL lesz a pontos:)
2014. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!