Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mit jelent a digitális...

Ez most mit jelent a digitális teszten? Ilyet nem ír a tájékoztatóban.

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 21. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így pozi. A 3+ meg hogy, 3 hetes lehetsz.
2014. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nézd,itt egy hasonló,és ez pozitív! :)


[link]


1-es voltam

2014. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A linket megnyitottam, de egy rakás teszt van ott. Azért bizonytalanodtam el, mert nem tiszta fehér a függőleges vonal. De az orvos majd megmondja biztosra.

Köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 21. 11:46
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ez így pozitív, 3+, azaz a fogantatástól kb 3 hét telt el, tehát már több mint 5 hetes vagy.


De az a plusz jel felül furi, fekete alapon, színtelen plusz jelnek kellene lennie.


Mikor kellett volna megjönnie? Másik tesztet csinálj gyorsan szerintem, mert ha már elvileg 5 hetes vagy akkor bármilyen olcsó teszt kimutatja már délután is.

2014. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet hibas a test mert tenleg fent a + jelnek mindket irnyba fehernek kene lennie es nem feketenek.

Ezelott 4 evel en is digitalis tesztel teszteltem es hibas volt. Nallam jo volt a + jel de a hetnel csak annyit irt ki, hogy "+" es nem irta ki a szamot hanem egy elmosodott valamit. En visszavittem a gyogyszertarba a szamlaval egyutt es kicsereltek egy ujra (kulfoldon elunk nem tudom otthon kilehet-e cserelni). A masodik teszt mar jo volt.


En a helyedben csinalnek egy masik tesztet mert szerintem ez hibas. Lehet akkar egy sima nem digitalis teszt is mert ha a +3 het realis akkor a sima teszten eros csiknak kell lennie.

2014. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Múlt hét elején kellett volna, hétvégén màr volt pozitív tesztem, viszont a héten azt hittem megjön, mivel 4 napig pecsételtem. A tesztet meg azért csinàltam, mert napok óta szédülök és egyéb furcsasàgok voltak.
2014. febr. 21. 11:59
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Hát akkor tuti babát vársz, de ha barnázol én a helyedben nem várnék meg tesztelgetnék hanem azonnal mennék orvoshoz, ha már 5 hetes vagy már petezsák biztosan lesz, sőt a lányomnál 5+6 hetesen már szívhang is volt.

Lehet kapsz terhesség megtartó gyógyszert is, ne késlekedj

2014. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Megyek orvoshoz, az ultrahang biztosabb mint a tesztek. Remélem minden rendben lesz.
2014. febr. 21. 12:17
 9/17 anonim ***** válasza:

így kéne amúgy kinézzen


[link]

2014. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a teszt hibás! A felső rész negatív, alul viszont több, mint 3 hetes terhességet ír. Szerintem visszaviheted a boltba, vagy híve fel az infó vonalat.

amúgy pedig én azért vennék egy másik tesztet is. :) Írd meg mi lett légyszi!!:)

2014. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!