Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenképp PCO-s vagyok?...

Mindenképp PCO-s vagyok? Pattanásos a bőröm,12 éves korom óta hullik a hajam (akkor hajváltásnak diagnosztizálták,168 cm és 78 kg vagyok (utóbbi két évben híztam 10 kg-t), rendszertelen a mensem, van, hogy 1, van hogy 2 van a kettő között.

Figyelt kérdés
Nőgyógyásznál tavaly jártam, mert a fog.gátló abbahagyását követő második mens nem jött időben, mondta várjunk 2 hetet, ha nem jön meg, ad gyógyszert. De megjött. Azóta többé -kevésbé időben. De idén megint megint majdnem két hónapja, h megjött.
2014. ápr. 23. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

vérvételt nem csináltak?

a tünetek alapján lehet, de kellene 3 és 21. napi vérvétel, meg terheléses cukor ÉS inzulin is.


ne nőgyógyászhoz menj, hanem endokrinológushoz. Ők értenek hozzá, a nődokik legnagyobb része még mindig nem nagyon foglalkozik a témával (vagy ad valami gyógyszert, hogy megjöjjön a menstruáció, holott ennél azért bonyolultabb a helyzet)

2014. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezekkel a tünetekkel már rég el kellett volna menned, ahogy az első írja endokrinológushoz... Hormonvizsgálatot minél előbb kérj!
2014. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!