Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1nekatív,1 halvány pozi,1...

1nekatív,1 halvány pozi,1 negatív? Mindez 2 nap alatt. Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Xepiles teszt. Mind délutàni teszt. El vagyok keseredve. Lehet még baba ebből?

2014. ápr. 23. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány napja késik? Gyógyszertári tesztet vegyél, reggeli első pisiből csináld meg 2-3 nap múlva. A hcg 2 naponta duplázódik.
2014. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 napja késik, nem várt napján barnázás volt. One stepes tesztem van még itthon az gyògyszertári. Szerinted reggel megcsinàljam vagy vàrjak még pár napot?
2014. ápr. 23. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
en ugyanigy voltam a honap elejen.3 nap kese,1 pozitiv teszt.hanyinger hasszurka stb.aztan elkezdtem barnazni teszt negativ.elment a baba.de remelem ez veled nem tortenik meg.reggel tesztelj
2014. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE tesztelj reggel, majd csak pár nap múlva, pl. szombaton. Semmi értelme a folyamatos tesztelésnek, mert csak magadat idegesíted vele.
2014. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy késik? Pontosan tudod, mikor volt az ovud? Mert ilyen tesztem nekem is volt, de beágyazódás elején, azaz korán! Azóta egyre erősebb a teszt. Nemvárt után 3 napon meg egyértelmű volt nekem az X-epilen a csík!
2014. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!