Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

1nekatív,1 halvány pozi,1 negatív? Mindez 2 nap alatt. Most akkor mi a helyzet?

Xepiles teszt. Mind délutàni teszt. El vagyok keseredve. Lehet még baba ebből?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, X-epil, teszt, negatív, pozitív

2014. ápr. 23. 17:55  Privát üzenet  

A válaszok
Hány napja késik? Gyógyszertári tesztet vegyél, reggeli első pisiből csináld meg 2-3 nap múlva. A hcg 2 naponta duplázódik.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. ápr. 23. 18:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3 napja késik, nem várt napján barnázás volt. One stepes tesztem van még itthon az gyògyszertári. Szerinted reggel megcsinàljam vagy vàrjak még pár napot?

# 2/5Időpont 2014. ápr. 23. 18:09 Privát üzenet
en ugyanigy voltam a honap elejen.3 nap kese,1 pozitiv teszt.hanyinger hasszurka stb.aztan elkezdtem barnazni teszt negativ.elment a baba.de remelem ez veled nem tortenik meg.reggel tesztelj

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2014. ápr. 23. 18:26 Privát üzenet
NE tesztelj reggel, majd csak pár nap múlva, pl. szombaton. Semmi értelme a folyamatos tesztelésnek, mert csak magadat idegesíted vele.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2014. ápr. 23. 18:56 Privát üzenet
Biztos hogy késik? Pontosan tudod, mikor volt az ovud? Mert ilyen tesztem nekem is volt, de beágyazódás elején, azaz korán! Azóta egyre erősebb a teszt. Nemvárt után 3 napon meg egyértelmű volt nekem az X-epilen a csík!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2014. ápr. 23. 19:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Két nappal nem várt előtt LH teszt halvány pozi délutáni vizeletből utalhat terhességre?
Egy vagy halvány 2. csík?
Lehetek babás? Vagy mi a helyzet?
Mivel eddig én csak zselés körmöket csináltam és hát az a helyzet, hogy megtetszett a porcelán így vettem egy próbakészletet, ki is próbáltam, franciát csináltam vele de nekem a...
Tényleg van olyan, amikor van valakinek 3/különféle/ halvány csíkos pozitív tesztje és mégsem terhes? Ha igen, miért, hogy alakulhat ki ez a helyzet?
Szombat óta késik a menseszem, szombaton reggel Clairbule-val halvány pozitivat teszteltem. Ma reggel Corax- szal negatív a teszt. Most akkor mi leheta helyzet? Ennyit számít a teszt márkája?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!