Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden adott mégis negatív a...

Minden adott mégis negatív a teszt? Nem védekezünk.

Figyelt kérdés
Már hónapok óta rendszeresen a 29. Napra jött meg. Ebben a hónapban ez más volt. Nem félidöben volt peteérésem hanem a nem várt előtt egy héttel. Ezt onnan sejtem hogy aznap este volt ilyen tojásfehérjés dolog ami egyben kijött belőlem. Aznap reggel is és miután ez a dolog kijött este is együtt voltunk. Ez az aktus pontosan 17 napja volt. A menzeszem az előző hónapokhoz képest 10 napja kellett volna hogy legyen a folyáshoz viszonyìtva pedig 3 napja. Ma reggel első vizeletből x-epil teszttel negativot teszteltem. Pedig azt hittem hogy pozitiv lesz. a bizonyos aktus utan kb másfél héttel később elég éles szurkálásokat éreztem a jobb oldalon határozottan egy pontban. Szerintetek mit csináljak?mindenhogyan számítva késik de mégis negatív a teszt..

2014. ápr. 23. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy most sikerült. Ne parázz annyira rá. Várj még, ha nem jön meg tesztelj hétvége felé ismét.
2014. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amíg nem jön meg,addig van remény :) várj 2-3napot és tesztelj megint. Drukkolok :)
2014. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek magas egyből a hcg szintje, van, aki csak 1 hét késés után tesztel halvány! pozitívat. Ha ovulációtól számítjuk, akkor még neked is van egy kis időd. Szerintem is pár nap múlva tesztelj még egyet, ha nem jön meg. Amikor én teherbe estem, nekem is szurkált a jobb petefészkem, meg pluszban a mellbimbóim fájtak nagyon.
2014. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na aznap este eros gorcsokkel megjott hogy kiirtam a kerdest... ha ezt annak lehet mondani... pokoli fajdalmakkal. A mensim mar most alig van pedig ez a 2. Napom. Es inkabb darabos egyben van es barnas nem igazan veres:(
2014. ápr. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!