Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 tesztem negatív megis...

2 tesztem negatív megis késik. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egészen ebbe a témakörbe való a kérdésem de tanácstalan vagyok!

Januárban voltunk utoljára együtt a parommal, januárban normálisan meg is jott!

Fogamzasgatlot szedek, normálisan!

Sajnos január vege óta iszonyatosan sok stressz jott ossze, költözés, kutyám elvesztése, stb...!

Mult het péntek óta nyúlós nyakos valami jon de mindig csak egy kicsi, de normalis vérzés sehol! Csinaltam tesztet, de negatív lett! Angliában élünk es hiaba mentem orvoshoz terhes nem vagyok! Vizsgálatot nem csinalnak! 3 évente van rákszűrés is ami nekem tavaly megvolt! Igy meg arra sem foghatom!

Minden nap faj, szurkal hol jobb hol bal oldalon a petefeszkeim körül!

Érdemes mégegyszer tesztelnem?

Okozhat ilyen vérzés zavart a sok stressz?

Valamint ket hete tetanust kaptam,es nagyon nagy dozisu antibiotikumot! ez zavarhat be a ciklusomba?

Koszonom a válaszokat!


2014. márc. 1. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el egy walking clinic-be,ott megfognak vizsgalni,legalabb is nekem ez a tapasztalatom.

Egyebkent siman lehet a stressztol,mondjuk kicsit furcsa,hogy nem jott meg a fog.gatlo abbahagyasa utani parnapban a megvonasos verzesed...

2014. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fogamzásgátló mellett minimális a terhesség esélye. Az viszont elképzelhető, hogy szünetet kellene tartanod a fogamzásgátlóval, ezek elég erős gyógyszerek, ha olyat szedsz ami nem megfelelő, akkor elvékonyodik a méhnyálkahártyád és abba marad a peteérésed. Én 8 évig szedtem gyógyszert, ez idő alatt nekem is váltanom kellett, mret kétszer is elmaradt tőle hónapokra a menstruációm. Mindenképpen keress vele orvost ha megint kimarad, mert a későbbi gyerekvállalásnál gondot okozhat.

Egyébként a stressz is okozhat ilyet, vagy talán az antibiotikum is (utóbbitól nekem pl mindig gombás fertőzésem lesz) ezért írtam úgy, hogy elég dokihoz menned ha mégegyszer kimarad.

2014. márc. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumtól lehet folyásod, de lehet ez valami hyulladás inkább, nekem akkor fájt.
2014. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Igen, volt velem ilyen, méghozzá a fogamzásgátló, amit szedtem, nem volt megfelelő a számomra. Pár hónapig minden rendben volt, aztán egyszer csak nem jött meg a vérzésem 2 hónapig. Csináltam tesztet, biztos, ami biztos alapon, negatív volt, orvoshoz mentem, kivizsgált a doki, mondta, hogy a fog. gátló miatt van, az nem volt megfelelő. Kaptam gyógyszert, ami meghozta a vérzésemet, majd pedig írt másik fajta fogamzásgátlót, az mellett már minden rendben volt.

2. Ha antibiotikumot szedtél és nem alkalmaztatok mellette kiegészítő védekezést, akkor azt tudod, hogy a gyógyszer hatása gyengülhet, esetleg semlegesítheti is, így lehetsz terhes! És ilyenkor akár rendes ciklusod is lehet, peteéréssel, stb. Ami meg okozhat menstruáció előtt megjelenő tüneteket. Merthogy egyébként fogamzásgátló mellett NINCS rendes ciklus! Így egy fogamzásgátló melletti megvonásos vérzésre nincs hatással egy betegség! Csak akkor, ha nem fejti ki megfelelően a hatását a gyógyszer.

3. Illetve az antibiotikum felboríthatja a hüvelyflóra egyensúlyát, ami járhat folyással, illetve ha olyan mértékben felborul, akkor túlszaporodhatnak gombák, ami pedig fertőzést-gyulladást okoz.

2014. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenki válaszát!

Igen tudom hogy az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását, de ilyen probléma nem all fenn. Utoljára januárban voltunk együtt!

Ma véget ert a nyakos nyúlós barnás vérzésem. Ma reggel első vízeletbol teszteltem szinten negatívat! Nem hinnem hogy terhes vagyok, en is inkább gyulladásra gondolok! Jövőheten mindenképp megpróbálok egy vizsgálatot kérni, mert ez igy nem normalis!

9 évig szedtem Mercilon fog.gatlot ami mellett terhes lettem, vegul szülés utan 2 evvel az orvos ugyanazt a gyógyszert írta fel, mondván mar ugy is kiürült a szervezetembol!

Mindenképp megpróbálok kérni egy vizsgálatot!

Koszonom mindenki válaszát!

2014. márc. 2. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!