Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt?

Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Ciklus.hu szerint ma van peteérésem viszont a hőm 36,4 ami a normál hőm.párommal tegnapelőtt voltunk együtt akkor a hőm 36,2 volt.tegnap éreztem szurkalast bal oldalon és folyásom is volt bár nem tolyasfehérjeszerű.az baj? Szerintetek jó időben voltunk együtt?sikerülhet a baba? Már 7 hónapja szeretnénk

2014. ápr. 24. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragujd, de ha ennyire ezen görcsölsz nem fog összejönni.

Sokan mikor már lemondanak róla vagy már lazábbak, nem figyelnek magukra én is így voltam akkor jön össze.

Én is hőmérzőztem, peteérésteszteltem semmi nem lett, aztán abbahagytam és terhes lettem :)

Nem rosszból írom, tudom, hogy nagyon szeretnél babát, de én magamból indulok ki, hogy tényleg nem kell annyira ezekre figyelni akkor jön össze. Nem is vettem észre hogy terhes vagyok, pedig már tüneteim is voltak, annyira nem foglalkoztam már vele :)

Amúgy a sperma több napig életképes, ha rendszeresen szexeltek van esély a babára.

2014. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom és teljes mértékben igazat is adok neked.csak sajnos nem olyan könnyu nem kivancsinak lenni.mert az elejen meg igazan ragorcsoltem...kiborultam ha megjott.fe most mar csak igy informalodok :)
2014. ápr. 24. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne a ciklus.hu-nak adj igazat, hanem a hőmérőnek, lehet nem akkor van peteérésed ahogy egy rendszer kiadja :)

amúgy többször is lehet peteérésed egy hónapba. Most tudtam meg, hogy létezik olyan, hogy ha valaki nem egypetéjű ikrek akkor nem egyszerre fogant :)

2014. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sem akkor volt mikor a ciklus.hu irta hanem en ugy gondolom h elotte lehetett 1 nappal mivel aznap es elotte meg egy nappal esett a hom es folyasom is volt.ill szurt a petefeszkembe.naptar szerint ugye tegnap lett volna az ovu de tegnaptol szaraz vagyok.ez igy jol van?es azota a hom nem emelkedett ma is 36,4 volt mint tegnap.ez baj?
2014. ápr. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!